Keystone logo
National University of Engineering -   Universidad Nacional De Ingeniería

National University of Engineering - Universidad Nacional De Ingeniería

National University of Engineering -   Universidad Nacional De Ingeniería

Sissejuhatus

Riiklik insenerikõrgkool on õppeasutus, mille asutas 1876. aastal Poola insener Eduardo de Habich, Peruu tsiviilehituse ja kaevanduste erikooli (traditsiooniliselt insenerikool) nimega ja muutus ülikooliks aastal 1955 INSENERIUMI TEHNIKAÜLIKOOLIS (UNI). Täna on see meie riigi esimene ja peamine inseneride, arhitektide ja teadlaste koolituskeskus.

Mäeinseneri ja tsiviilehituse erialadega kooli tekkimine on tingitud riigi vajadustest, nagu on märgitud selle loomisaktis.

UNI kinnitab veel kord oma pühendumust aidata kaasa inimeste koolitamisele, kes on võimelised tundma, väärtustama, tõlgendama ja muutma nii individuaalse eksistentsi maailma kui ka kollektiivset sotsiaalset maailma.

Selle kujundavad eesmärgid on ühitatud sotsiaalse õigluse otsimise ja vabaduse kaitsmisega. Teaduslik ja tehnoloogiline kultuur, mida UNI pooldab, ei pretendeeri enda legitimeerimisele, selle eesmärk on rahuldada Peruu rahvaste põhivajadusi. See austab meie kultuurilist ja bioloogilist mitmekesisust ning püüab tagada ühiskonnale, olevikule ja tulevikule taastuva rikkuse püsivust ning selle püsimiseks ja arenguks vajalikke keskkonnatingimusi.

Asukohad

  • Rimac

    Avenida Túpac Amaru,210, 15333, Rimac

    Küsimused