Keystone logo
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering Meistri masinaehitus
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

Meistri masinaehitus

0 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Big väljakutseid erinevalt käesoleva programmi - motivatsioon. Programmi eesmärk on rahuldada rahvusvahelise nõudlus 90 EAP Tase 9 kvalifikatsioon Mehhaaniline ehitus.

Programmi eesmärgid ja eesmärk

MSc on 12 kuu, 90 ECTS Tase 9 Masters in Mehhaaniline ehitus, mis võtab koolitus (BE) ja tihedalt seotud lõpetajate kõrgtasemel masinaehituse võime, mis keskendub arenenud disain, analüüs, materjalide ja tootmise kaudu riik -of-the-art tehnoloogia. See kursus pakub laia valikut arenenud inseneri moodulid, sealhulgas täiustatud Applied matemaatika ja arenenud raalmodelleerimist, samuti tööstus-spetsiifiliste täiustatud moodulite tootmise tehnoloogia, offshore inseneri, energia ja meditsiiniseadme arengu ja materjale. Märkimisväärne 12 kuu teadustöö väitekirja võimaldab õpilastel rakendada uusi teadustöö oskusi arendati välja spetsiaalselt valmistatud moodulit inseneri uurimismeetodeid, sh avaldamise uurimistulemusi. Iga MSc Projekt keskendub praegune "kuum teema" in masinatööstuse ja viiakse läbi koostöös tööstusharu partneritega.

Mis on eriline CoEI / National University Iirimaa Galway selles valdkonnas:

CoEI on erinevate spetsialistide tase 9 programmeerijad mitu erialade Engineering and Information Technology, et jätkuks tase 8 (BE) programmid. Kõrgkoolil on pikk traditsioon toodavad kõrge kvalifikatsiooniga masinaehitus lõpetajad, kes saavutavad ülimenukas karjääri tööstuse, teadusuuringute ja akadeemilise rahvusvahelisel tasandil. Kell NUI Galway, on meil märkimisväärne hulk state-of-art rajatiste ja tehnilise ekspertiisi inseneri teadus. Samuti asuvad keskmesse üks Euroopa meditsiiniseadme tööstuses sõlmpunktides, kus üle 8300 Quick töötajate Galway, ulatudes idufirma kuni arvukad rahvusvahelised meditsiiniseadmete firmadele. NUI Galway on kahtlemata olnud osa loomise ja kasvu: see Quick R & D ja tootmise keskus.

Programmi struktuur

See 90 EAP programm hõlmab olulise 30 EAP uurimisprojekti, mida täiendavad 60 EAP moodulid (sh 10 EAP valikmoodulid).

Programmi sisu

Uurimisprojekti otseselt liikme järelevalve all akadeemilise personali jaoks täielik 12-kuulise perioodi valitud tööstuse või uurimistöö teema ja hinnatakse kirjaliku lõputöö. Moodulid keskendub arenenud inseneri uurimismeetodeid ja tehnoloogia, kus õpilased saavad ühendada disain, arvutusmeetodite ja modelleerimine, samuti katsetel ja prototüüpide loomise, kasutades state-of-the-art uurimisasutuste New Engineering Building NUI Galway. Üle kahe semestrit, õpilased võtavad kokku 10 kohustuslikku arenenud mooduleid mehaanika, materjalide, kohaldatakse matemaatika inseneri ja uurimismeetodeid. Lisaks on õpilastel valida 2 mooduleid valik 9 spetsialist mooduleid sealhulgas turbomachines, offshore inseneri ja arenenud energiasüsteemide.

Võimalus arv Industrial & Research praktikakohti:

Teemadeks eest 30 EAP teadustöö väitekirja on suuresti tööstuse ja teadusasutuste keskendunud, tuginedes väga edukas suhe, et distsipliin Mehhaaniline ehitus on kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste ehitusettevõtetes ning mitmekesist valikut täiustatud teadustöös Mehhaaniline ehitus akadeemilise personali.

Stipendiumid

Kell NUI Galway, me oleme väga huvitatud, et tagada kõige säravamaid ja pühendunud õpilasi edu kraadiõppesse. Meie lahke Doktor stipendiumid (väärtusega € 1500 eurot õpilase) on eesmärk on tunnustada suurepärased üliõpilased, kes on täitnud erakordselt hästi oma bakalaureuse uuringud. Andmed Õpetatakse Masters stipendiumiskeemi, ja kõik teised muidugi spetsiifilised Stipendiumid ja stipendiumid saadaval, on Internetis aadressil www.nuigalway. st / magistri / stipendiumid NUI Galway on pühendunud meelitades suure kaliibriga õpilasi üle kogu maailma. Ülikool pakub mitmeid osaline rahvusvahelise stipendiumi konkursi alusel, et kõrge kaliibriga rahvusvahelistele üliõpilastele. Lisateavet abikõlblikkuse kriteeriumid ja kuidas rakendada vt www.nuigalway.ie/international

Toetused

Põhjalik teave on kättesaadav Internetis aadressil www.studentfinance.ie. Toetustaotlusi saab teha ka internetis aadressil www.susi.ie

Riiki sisenemise nõuded

Sissepääs programm on avatud inimestele, kes on teise klassi Autasud on Level 8 inseneri seotud distsipliini tunnustatud ülikooli või kolmanda taseme kolledžis.

Kuidas taotleda

www.pac.ie/nuigalway

Uuri lisaks:

www.nuigalway.ie/courses/taught-postgraduatecourses/ mehaaniliste engineering.html

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MSc täiustatud tootekujunduse inseneri ja tootmise alal
    • London, Suurbritannia
  • MSc/MEng mehaanika- ja tootmistehnikas
    • Aglantzia, Küpros
  • MSc mehaanika- ja tootmistehnika koos tööstusliku praktikaga
    • London, Suurbritannia