Keystone logo
National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

Sissejuhatus

Rosario rahvusülikool loodi 1968. aastal seaduse 17 987 kaudu. Selle asutamisstruktuur oli lahus Universidad Nacional del Litoralist, kust ta võttis oma esimesed akadeemilised ja haldusorganid, mis sel ajal koosnesid: arstiteaduste, teaduste, inseneri- ja arhitektuuriteaduskonna, majandusteaduste, filosoofia, õiguse ja poliitika teaduskonnad Teadused, hambaravi, agraarteadused ning sellest sõltuvad haiglakoolid ja keskkoolid, lisaks Rosario kõrgem muusikainstituut.

Alates selle loomisest alustas Rosario rahvusülikool aktiivseid suhteid Rosario ühiskonnaga, millest ta lõi kõik algatatud projektid ja mis väljendus püsivas kasvus vastavalt piirkonna nõudmistele.

Selle praegune struktuur koosneb 12 teaduskonnast, 3 keskkoolist ja 1 interdistsiplinaarse õppe keskusest. Selle ehituspindala on 68 000 ruutmeetrit, kus akadeemiline pakkumine koosneb 171 kraadiõppest, 63 bakalaureuse kraadist, 15 tehnilisest kursusest, 53 keskastmest, 26 kraadist koosmõjus ülikoolivälise kõrgharidussüsteemiga ja 32 kraadiõppe kraadi.

Viimastel aastatel lisati sellele akadeemilisele pakkumisele virtuaalne ülikoolilinnak, millest pakutakse kursusi kaugrežiimis ja kasutades veebikeskkonda õppekeskkonnana.

Asukohad

  • Rosario

    Córdoba,1814, S2000, Rosario

    Küsimused