Keystone logo
National University of Singapore Business School MSc raamatupidamises
National University of Singapore Business School

MSc raamatupidamises

Singapore, Singapur

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Aug 2024

SGD 64 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Tasud ei sisalda GST-d (kauba- ja teenustemaks) ja võivad muutuda vastavalt kehtivale GST-määrale.

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

See magistrikraadi eesmärk on aidata hiljuti lõpetanutel kohaneda raamatupidamise valdkonnas toimuvate kultuuriliste ja tehnoloogiliste muutustega. Seoses tehnoloogia laialdasema kasutuselevõtuga seisavad raamatupidamisfirmad silmitsi uute nõudmistega värvata töötajaid, kellel on andmeanalüütilised oskused koos raamatupidamisalaste teadmistega. NUS Business Schooli õppekava varustab teid vajalike oskuste, võrgustiku ja teadmistega, et muuta andmed kasutatavateks teadmisteks.

Miks valida NUS MSc raamatupidamises?

Laiendage oma võimalusi, looge oma pärand
Raamatupidamissektor muutub automatiseeritumaks ja vähem tööjõumahukamaks. Lisaks nõutakse üha enam uusi võimalusi, mis lisaks traditsioonilistele raamatupidamisoskustele puuduvad. Meie raamatupidamise magistriõppe programm aitab teil koolitada neid uusi territooriume läbima. Struktureeritud üle 12 kuu, saate õppida silmapaistvatelt õppejõududelt, kellel on oma valdkonnas tunnustatud teadmised, aga ka andekatelt eakaaslastelt ja kolleegidelt erineva kultuuri ja taustaga.

Ülemaailmsete juhtide inspireerimine
Rohkem kui 170 silmapaistva rahvusvahelise õppejõuga enam kui 20 piirkonnast, pakkudes laialdast tööstuse kogemust ja kogenud ärialaseid teadmisi, on meie NUS Business Schooli õppejõud pühendunud teile rikastava ja stimuleeriva ärihariduse pakkumisele.

Elav kogukond
Raamatupidamise magistriõppe üliõpilasena ei tohiks üliõpilaste kogemused piirduda ainult klassiruumiga. Lisaks akadeemilistele tegevustele on teil juurdepääs lugematule hulgale sotsiaalsetele, korporatiivsetele ja rikastavatele tegevustele, mis on korraldatud spetsiaalselt selleks, et saaksite siin NUS-is täisväärtuslikku aega veeta.

NUS-i vilistlaskogukond

Singapuri riiklik ülikool on maailmas tuntud oma akadeemilise tipptaseme poolest hariduse, teadustöö ja teeninduse alal. Pärast NUS-i raamatupidamise magistrikraadi lõpetamist liitute elava võrgustikuga, mis koosneb enam kui 39 000 ärikooli lõpetajast ja 300 000 erineva tausta ja erialade vilistlasest. Lisaks on teil au luua meie NUS-i raamatupidamise magistriõppe kogukonna vilistlasvõrgustik.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Akrediteeringud

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MSc rahvusvahelises rahanduses ja raamatupidamises
    • Twickenham, Suurbritannia
  • MSc ärijuhtimises: juhtimisarvestus ja kontroll
    • Groningen, Holland
  • MS raamatupidamisanalüüsis
    • Aberdeen, Ameerika Ühendriigid