Keystone logo
Nazarene Theological College MA teoloogias (ökoloogia)
Nazarene Theological College

MA teoloogias (ökoloogia)

Didsbury, Suurbritannia

Request duration

Inglise keel

Osakoormus

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Teoloogia (ökoloogia) magistrikraad Pathway pakub üliõpilastele võimalust kriitiliselt mõelda keskkonnakriisi kui teoloogiliselt olulise teema kontseptsioonile ja arendada teadlikkust teoloogilise reageerimise erinevatest viisidest. Nad loovad hoolika arusaamise küsimustest, mida kristlikud mõtteviisid ja praktika tänapäeva keskkonnaküsimustesse toovad, ja viisidest, kuidas inimeste keskkonnamõjud kristlikku mõtlemist ja praktikat valgustavad.

Selle Pathway põhiosad on ST7800 (teoloogia ja ökoloogia: loomine ja kriis) ja ST7801 (keskkonnakaitse ja kristlik vaimsus). Teoloogia ja ökoloogia küsivad, mis on kristlikul mõttel ja praktikal pistmist ökoloogilise kriisiga: uuritakse asjakohaseid piiblitekste, kristlikku teoloogiat paljudest valdkondadest ja valdkonnapõhist õppimist, et saada teadlikkust küsimustest, mida kristlik mõte ja praktika kaasa toovad kaasaegsele keskkonnaküsimusele ja viisidele, kuidas inimese mõju lähedane uurimine Jumala loomingule võib sellist mõtet ja praktikat valgustada. Keskkonnakaitse ja kristlik vaimsus ühendavad praktilise ja ajaloolise teoloogia tööriistad, et uurida kontemplatiivse ökoloogia tekkivat valdkonda. Klass uurib väljakutseid, mis kristlikule praktikateoloogile esitatakse, ja mõningaid nüansirikkaid viise, mida kristlikud mõtted ja tavad selles kontekstis võiksid kanda.

Seda Pathway pakutakse ainult osalise tööajaga või avatud õppega. Teised selle Pathway üksused on loetletud allpool ja õpilased saavad valida ka valikaineid NTC s pakutavate üksuste hulgast. Paindlikud osalise tööajaga marsruudid muudavad õppe kõigile kättesaadavaks - ükskõik kus te maailmas viibite!

Kandidaadid magistrikraad peab tavaliselt olema hea kiitus kraadi asjakohase aine lubada muidugi.

Kogu õppetöö toimub kolledžis inglise keeles, nii et taotlejad, kelle emakeel pole inglise keel, peavad tõendama inglise keele oskust, täites vastuvõetavate tulemustega IELTS-testi.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • - MSc ökoloogilise majandamise ja looduskaitsebioloogia alal
    • Belfast, Suurbritannia
  • Mbio ökoloogia ja kaitse
    • Lincoln, Suurbritannia
  • MA Kunst ja Ökoloogia
    • Singapore, Singapur