Keystone logo
Nebraska Wesleyan University

Nebraska Wesleyan University

Nebraska Wesleyan University

Sissejuhatus

Nebraska Wesleyani asutasid Nebraska metodistid ja see hoiab aktiivselt suhet Ühendatud Metodisti Kirikuga. Ülikool peegeldab juudi-kristlikku traditsiooni oma püüdlustes integreerida küsimusi tähenduse ja väärtuse kohta õppimise ja mõistmise poole püüdlemisel.

Ülikool on pühendunud akadeemiliste püüdluste tipptasemele ja õppimisele kui elukestvale protsessile. Õppekavad ja programmid on mõeldud õpilaste abistamiseks teadmiste ja oskuste omandamisel ja laiendamisel, ratsionaalse mõtlemise ja suhtlemise alase pädevuse arendamisel, inimkonna ja kultuuri vaatenurga laiendamisel ning vaimsete, füüsiliste, emotsionaalsete ja esteetiliste ressursside suurendamisel.

Nebraska Wesleyan kavatseb, et selle õpilased tunnetaksid individuaalset väärtust ning muutuksid kasulikuks ja teeniksid inimühiskonna liikmeid.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Lincoln

    Saint Paul Avenue,5000, 68504, Lincoln

    Küsimused