Keystone logo
Next Education Group MA Rahvusvahelised suhted – Londoni Metropolitani Ülikool, Suurbritannia
Next Education Group

MA Rahvusvahelised suhted – Londoni Metropolitani Ülikool, Suurbritannia

Dubai, Araabia Ühendemiraadid

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 5445

Segatud

Sissejuhatus

Ühendkuningriigi Londoni Metropolitani ülikooli rahvusvaheliste suhete magistrikraad annab õpilastele igakülgse arusaamise globaalsete asjade mitmekülgsetest aspektidest, soodustades sügavamat arusaamist, laiemat teadlikkust ja praktilist rakendatavust. Erinevate ainete õppimise, juhtumiuuringute analüüsi ja uurimistööga tegelemise kaudu saavad õpilased teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud meie kiiresti globaliseeruvas maailmas navigeerimiseks ja arendamiseks.

Mis toimub?

Tänapäeva maailm on kiiresti muutumas maailmaks, kus kõik rahvad on tänu tehnoloogilistele edusammudele ja mitmekülgsele rahvusvahelisele kaubandusele rohkem omavahel seotud ja üksteisest sõltuvamad kui kunagi varem. See on toonud kaasa globaalses kogukonnas rohkem probleeme kui kunagi varem. Üha rohkem spetsialiste, kes tegelevad selle vastastikuse seotuse erinevate aspektidega, nõuavad sügavat arusaamist tänapäeva globaalsetest poliitilistest väljakutsetest. Rahvusvahelise julgeoleku, õiguse ja poliitika õppimine pole kunagi olnud olulisem.

Selle kursuse eesmärk on anda ümar ülevaade rahvusvahelise poliitika, õiguse ja majanduse omavahel seotud maailmadest hõlmava rahvusvahelise süsteemi arengust ja toimimisest. Saate teada suhete teooriast, rahvusvahelisest poliitikast ja riikide arengust, rahvusvahelisest õigusest ja õigusinstitutsioonidest ning julgeolekuuuringutest. See MA võimaldab teil ühendada oma arusaamad interdistsiplinaarsete uuringute põhimoodulitest - laiem ja kaasavam raamistik rahvusvaheliste suhete mõistmiseks ning see, mis vastab paremini reaalse maailma vastastikusele seotusele.

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused