Keystone logo
Next Education Group MSc äripsühholoogia – Londoni Metropolitani ülikool, Ühendkuningriik
Next Education Group

MSc äripsühholoogia – Londoni Metropolitani ülikool, Ühendkuningriik

Dubai, Araabia Ühendemiraadid

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 4950

Segatud

Sissejuhatus

Kiirete muutuste ja häirete ajastul peavad organisatsioonid kiiresti uuendusi tegema, mis nõuab struktuuri ümberkujundamist. Peamine väljakutse seisneb inimeste ettevalmistamises ja suunamises muutusteks. MSc Business Psychology - London Metropolitan University, Ühendkuningriik Londoni Metropolitani ülikoolis kasvatab ainulaadselt ümberkujundamise spetsialiste, kes on kogu maailmas kõrgelt hinnatud. Uurige seda võimalust inimeste mõjutamiseks ja organisatsiooniliste muutuste juhtimiseks.

Mis toimub?

Kaasaegsed äriorganisatsioonid üle kogu maailma on tunnistanud, et äripsühholoogiaoskused on olulised mitte ainult tööpsühholoogidele, vaid ka paljudele ärispetsialistidele, sealhulgas turundajatele, personalispetsialistidele, organisatsioonikommunikatsiooni spetsialistidele ja organisatsioonikonsultantidele. Lisaks oli pandeemia tõttu, mis häiris kõikvõimalike organisatsioonide tegevust üle kogu maailma, enamik organisatsioone sunnitud oma ellujäämise tagamiseks kasutusele võtma digitaalsed strateegiad.

Kuna see töökohtade digitaliseerimine toimub enneolematult kiiresti, on paljud eksperdid tõdenud, et töötajate vaimse heaolu tagamiseks peab inimlikele aspektidele keskendumine töökohtadel samaväärselt suurenema. Seetõttu on äri-/organisatsioonipsühholoogia praegu üks kiiremini kasvavaid ameteid kogu maailmas.

MSc Business Psychology võimaldab teil olla pädev juht sellel keerulisel äriajastul, olgu see siis turunduse, inimressursside, koolituse, arenduse või mõnes muus tööhõivevaldkonnas. See kursus peegeldab kasvavat turuvajadust spetsialistide järele, kes suudavad rakendada psühholoogiateooriaid ärikontekstis ning on avatud kõigile inimestele, kes soovivad omandada psühholoogiaalaseid teadmisi ja oskusi kõigis ärikeskkondades, sealhulgas juhtimises, muudatuste juhtimises, koolituses, tarbijaanalüüsis ja reklaamis. Selle programmi keskmes on psühholoogiliste põhimõtete rakendamine ning moodulite komplekt on loodud selleks, et edendada oskusi ja teadmisi inimeste käitumise ja heaolu juhtimisel äri- ja organisatsioonikontekstis.

Selle kursuse lähenemisviisil on eristav praktiline rõhk, mis valmistab teid ette rakendama teadmisi psühholoogilisest teooriast ja tõenditest, et lahendada reaalseid probleeme ja parandada äritegevuse tulemuslikkust erinevates valdkondades.

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused