Keystone logo
Next Education Group MSc lennundusjuhtimine digitaalajastul
Next Education Group

MSc lennundusjuhtimine digitaalajastul

Dubai, Araabia Ühendemiraadid

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 6350

Segatud

Sissejuhatus

Liikuge uues digiajastus meie uuendusliku magistriprogrammiga, keskendudes e-kaubandusele ja lennunduse juhtimise e-strateegiale. Omandage tipptasemel lennundussüsteemide ja -tehnoloogiate teadmisi, mis hõlmavad strateegiat, reisijate käitlemist, toiminguid, turundust, salongipersonali juhtimist, hankeid ja IT-d. Meie õppekava, mis on loodud tsiviillennunduse erinevate juhtimisrollide jaoks, tagab, et olete selles valdkonnas sammu võrra ees. Õppige sama programmi, mida pakub London Met University, et edendada oma lennunduskarjääri.

Mis toimub?

2020ndad on digitaalne kümnend ja asjad muutuvad ülikiiresti! Eksperdid ennustavad, et ülemaailmne lennundustööstus kahekordistub ja läbib digitaalse ümberkujundamise.

Kas olete selleks muutuseks valmis?

Järgmise paari aasta jooksul võidakse teid kutsuda asuma uude rolli, kolima teise riiki või lihtsalt paluda tegevusi digitaalselt muuta. Kui varem töötasid üldised kvalifikatsioonid, nagu MBA, siis uuel digitaalsel kümnendil saate lennunduse juhtimise eriala magistrikraadiga eelise.

See uuenduslik magistriprogramm keskendub e-kaubandusele ja e-strateegiale lennundustööstuse juhtimiseks uuel digitaalsel kümnendil. Õpid tundma kõiki lennunduse uusi süsteeme ja tehnoloogiaid, tagades, et teil on lennundusjuhtimise vallas kõige värskemad teadmised sellistes valdkondades nagu strateegia ja planeerimine, reisijate käitlemine, lennutegevus, müük ja turundus, salongipersonali juhtimine, hanked. , IT jne.

Õppekava eesmärk on aidata teil luua karjääri erinevatel tsiviillennunduse juhtivatel ametikohtadel, nii et selle kraadiga olete selles valdkonnas sammu võrra ees. Õpid sama programmi, mida pakub Londoni ülikool.

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused