Keystone logo
Next Education Group MSc moe-, rõiva- ja luksusjuhtimine
Next Education Group

MSc moe-, rõiva- ja luksusjuhtimine

Dubai, Araabia Ühendemiraadid

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 4950

Segatud

Sissejuhatus

Moe-, rõiva- ja luksusjuhtimise magistrikraad loodi Londonis, mis on üks maailma juhtivaid moekeskusi, et pakkuda rõivatööstuse professionaalidele olulisi oskusi. Kuigi enamik rõivatootjaid keskendub väärtusahela ühele osale, annab tööstuse täielik mõistmine täieliku ülevaate sellest, kuidas see tööstus muutub. See kursus sisaldab mooduleid, mis aitavad teil mõista moe-, rõiva- ja luksusturge, et muutuste ajal teisiti mõelda. Kus iganes te töötate, saate nüüd litsentsi rõivaspetsialistina tegutsemiseks ja täiendada oma kogemusi selle järgmise põlvkonna kvalifikatsiooniga.

Mis toimub?

Kaasaegsel ajastul on mood kasvanud palju kaugemale sellest, mida kannate; Kõik, mida täna ostate, alates kõrvaklappidest kuni veekeetjani ja lõpetades autoga, sisaldab moe aspekte. Tänapäeva tarbija ei osta veekeetjat, mis suudab lihtsalt vett keeta, vaid otsib oma kööki sobivat veekeetjat. Igas toote- ja teenustekategoorias on esile kerkimas nn esmaklassiline segment, mida juhivad keerukus, jõukus ja nõudlus luksuse järele. See esmaklassiline kategooria on mõeldud rafineeritud, kogenud ja jõukale vaatajaskonnale, kes nõuab toodete ja teenuste stiili, mis erinevad oluliselt tavapärastest pakkumistest. Nõue ettevõtete talentidele selle kasvava sektori juhtimiseks on viimastel aastatel kiiresti kasvanud ja eeldatavasti kasvab see jätkuvalt.

Moe-, rõiva- ja luksusjuhtimise MSc võimaldab teil saada konkurentsieelise kiiresti areneva moesektori juhtimisel üldiste kvalifikatsioonide, nagu MBA, ees.

Moe-, rõiva- ja luksusjuhtimise MSc eesmärk on kaasata moodsaid juhtimisstrateegiaid, mis on moetööstuse otsese panusega, et luua järgmise põlvkonna moe-, luksus- ja elustiilitööstuse professionaalid, kes juhiksid seda kiiresti kasvavat sektorit. Teil on võimalus omandada võtmeoskusi ja teadmisi elustiili juhtimisest paljudes valdkondades ning arendada uurimisoskusi läbi uurimisprojekti. Kogu selle programmi jooksul saate teada moodsaid teemasid moe- ja luksussegmendis, nagu ennustav analüüs, innovatsioon, disainimõtlemine, tarbijaanalüütika, moeturundus ja moe digitaalsed suundumused, keskendudes samal ajal loomingulisele probleemide lahendamisele ja praegustele tavadele.

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused