Keystone logo
Next Education Group MSc rahvusvaheline pangandus ja rahandus – Londoni Metropolitani ülikool, Ühendkuningriik
Next Education Group

MSc rahvusvaheline pangandus ja rahandus – Londoni Metropolitani ülikool, Ühendkuningriik

Dubai, Araabia Ühendemiraadid

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 5445

Segatud

Sissejuhatus

Meie programmiga, mis pärineb Londoni finantssüdamest, haarake oma karjäär rahvusvahelises rahanduses. See MSc rahvusvaheline pangandus ja rahandus - London Metropolitan University, Ühendkuningriik kursus on loodud vastama rahvusvahelise finantsringkonna vajadustele ja parandama karjäärivõimalusi rahvusvaheliselt. Sukelduge ülemaailmsesse pangandus- ja finantssektorisse. Avastage ülemaailmseid finantssüsteeme, riskijuhtimist ja eeskirjade järgimist. Omandage teadmisi, et silma paista rahvusvahelises rahanduses.

Mis toimub?

2020ndad on digitaalne kümnend ja asjad muutuvad ülikiiresti! Eksperdid ennustavad, et pangandussektor saab lähiaastatel häiritud ja muutub plahvatuslikult.

Kas olete selleks muutuseks valmis?

Pangandusmaastik muutub digitaalse häire tõttu kiiresti. Panganduse tulevik võib olla üsna erinev sellest, mida me täna teame. Täiendage end globaalse panganduse keskusest Londonist pärit tööstusharuspetsiifilise kvalifikatsiooniga, mis võimaldab teil muutuvate aegade tingimustes areneda.

See kursus on loodud selleks, et rahuldada rahvusvahelise finantsringkonna vajadusi ja parandada nende karjäärivõimalusi töökohas või väljaspool seda. Londoni linnast pärit ja sellel kursusel kogete pangandus- ja finantssektori globaalset keskkonda. Teid õpetatakse kasutama Bloombergi ja saama osaks ülemaailmsest finantsprofessionaalide eliiti, kes kasutavad platvormi äri- ja investeerimispanganduse, rahvusvahelise ettevõtete rahanduse, tuletisinstrumentide ja riskijuhtimise ning finantsregulatsiooni ja -nõuete täitmiseks. Õpid sama programmi, mida Londoni ülikoolis pakutakse, olenemata elukohast.

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused