Keystone logo
Next Education Group MSc rahvusvahelised üritused, vaba aja veetmine ja turismikorraldus – Londoni Metropolitani ülikool, Ühendkuningriik
Next Education Group

MSc rahvusvahelised üritused, vaba aja veetmine ja turismikorraldus – Londoni Metropolitani ülikool, Ühendkuningriik

Dubai, Araabia Ühendemiraadid

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Jun 2024

GBP 5445

Segatud

Sissejuhatus

Tõstke oma karjääri ürituste, vaba aja veetmise ja turismi vallas kogu maailmas meie hoolikalt koostatud kursusega. Londonist pärit, tööstusharu praktikute ja akadeemikute kujundatud see pakub tugevaid akadeemilisi ja professionaalseid oskusi. Turundusjuhtimisest finantsotsuste tegemiseni, inimeste juhtimise ja arendamiseni, projektijuhtimiseni; MSc rahvusvahelised üritused, vaba aja veetmise ja turismi juhtimine – Londoni Metropolitani ülikool, Ühendkuningriik hõlmab kõike. Valmistuge nendes sektorites juhtivateks rollideks. Omandage põhjalikud teadmised ja avage mitmekesised karjääriväljavaated.

Mis toimub?

Aastatel 2020–30 peaks ülemaailmsete ürituste, vaba aja veetmise ja turismi sektorite maht kahekordistuma. Rahvusvaheliselt luuakse neis sektorites hinnanguliselt umbes 75 miljonit uut töökohta.

Kas olete selleks muutuseks valmis?

Järgmise paari aasta jooksul võidakse teid kutsuda asuma uuele ametikohale, kolima teise riiki või lihtsalt teie praegust äri laiendama. Kui varem töötasid üldised kvalifikatsioonid, näiteks MBA, saate eelise ürituste, vaba aja veetmise ja turismi magistrikraadiga.

Selle kursuse eesmärk on anda tugevaid akadeemilisi ja professionaalseid oskusi, mis aitavad teil saada ürituste, vaba aja veetmise ja turismisektori liidriks kõikjal maailmas. Londoni linnast pärit kursuse on kavandanud nii tööstuse praktikud kui ka akadeemikud, et arendada laiemaid oskusi, mis võimaldavad teil olla edukad ürituste, vaba aja veetmise ja turismisektorite üldises juhtimises.

See ürituste, vaba aja ja turismi ainete kombinatsioon annab teile põhjalikud teadmised ja võimaldab teil omada laialdasi karjäärivõimalusi. Õpid sama programmi, mida Londoni ülikoolis pakutakse, olenemata elukohast.

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused