Keystone logo
NEOMA Business School

NEOMA Business School

NEOMA Business School

Sissejuhatus

Harime õpilasi, juhte ja ettevõtjaid ning loome teadmisi, et kujundada ettevõtluse ja ühiskonna tulevikku globaalses, jätkusuutlikus ja ühendatud maailmas.

Tehisintellekti ajastul edendame inimeste intelligentsust.

Kool pakub laiaulatuslikku programmide portfelli oma ülikoolilinnakutes Reimsis, Rouenis ja Pariisis ning oma virtuaalses ülikoolilinnakus, alates bakalaureuse- ja magistriõppest kuni juhtimishariduseni.

Teaduskonda kuulub üle 195 alalise professori ja teadusprofessori, kellest 73% on rahvusvahelise profiiliga. NEOMA Business School -l on rohkem kui 72 000 koolilõpetajat 127 riigis.

Michel-Edouard Leclerci juhitavale koolile on antud konsulaarkõrgkooli (EESC) staatus. Dekaan on Delphine Manceau.

Meie kaubamärgi manifest

Ettevõttes NEOMA Business Schoolteame ühte asja kindlalt:

 • Pidevalt muutuvas maailmas peab haridus avama uusi Pathways.
  Seetõttu esitame väljakutse traditsioonilistele õppesisu õpetamise haridusmudeleid, et anda oma õpilastele võimalus mängida aktiivset rolli ettevõtete ja tänapäeva ühiskonna ümberkujundamises ning pakkuda neile oskusi, mida nad vajavad homsetel erialadel.
 • Tehisintellekti ajastul usume ka inimintelligentsi.
 • Individualismi ajastul soodustame empaatiat ja koostööd.
 • Globaliseerumise ajastul usume, et unikaalsus tuleneb inimese iseloomust, väärtustest, kohustustest ja kirgedest.
  Sest kirg tähendab suuna omamist, kuna oleme ise kirglikud, juhendame oma õpilasi ja julgustame neid uuendustele, katsetama, algatusvõimele. Soovime, et nad leiaksid iseennast, leiaksid enda jaoks parima Pathway , et nad arendaksid oskusi, mitte lihtsalt õpiksid tehnikaid. Julgustame neid püüdlema parema poole, juhtima ühiskonna ümberkujundamist ja toime tulema mis tahes väljakutsetega nii Prantsusmaal kui ka mujal maailmas.

Nii koolitab NEOMA Business School kirglikke inimesi, inspireeritud ja inspireerivaid majandustegelasi, kes igatsevad tähendust ja on täielikult võimelised ehitama homset ühiskonda: homseid arhitekte.

Tere tulemast NEOMA Business School

Ole kirglik. Kujunda tulevikku

Uuenduslik ja globaalne ärikool

Meie ambitsioon

eesmärk on olla uuenduslik ja globaalne ärikool, mis avaldab mõju kvaliteetse õppetöö ja teadustöö kaudu ning kasvatab vastutustundlikku, vilgast ja tulevikku suunatud mõtteviisi.

Kuna oleme kirglikud kõrghariduse, ettevõtluse ja ühiskonna väljakutsete vastu, inspireerime tudengeid, õppejõude ja ettevõtete juhte küsitlema, katsetama ja uuendusi tegema.

3 strateegilist prioriteeti

 • Keskendumine haridusuuendusele: muutuste ja uute õppemeetodite ennetamine, mille projekti keskmes on kogemuslik ja digitaalne mõõde.
 • Rahvusvahelise kogemuse taasleiutamine: meie ülemaailmne silmapaistvate ülikoolide võrgustik aitab kaasa üliõpilasvahetuse kogemuste suurendamisele, mis on välismaal keelekümbluses veedetud alati sisukam.
 • 360° ekspertteadmiste rakendamine: arendades oma erinevate tegevuste (programmid, teadusuuringud, juhtimisharidus ja äri) sünergiat tippvaldkondade loomise kaudu, mille eesmärk on hoida tihedat kontakti ettevõtte ümberkujundamise küsimustega.

Väärtused

Avatus, uuendusmeelsus, austus ja tipptase

Pidevalt muutuvas keskkonnas juhindub NEOMA Business School oma igapäevatoimingutes neljast põhiväärtusest: avatus, uuendusmeelsus, austus ja tipptase. Need on põhiväärtused, mida kool soovib oma õpilaste, lõpetajate ja üldisemalt oma keskkonnas õitsevate kogukondadega jagada.

 • Avatus teistele tekitab pidevalt muutuvas maailmas uudishimu, kohanemisvõimet ja kriitilist mõtlemist.
 • Innovatsiooni eesmärk on arendada ettevõtlikku mõtteviisi ning soodustada loovust, paindlikkust ja riskivalmidust.
 • Austus, ühendades eetika, avatud mõtlemise ja sallivuse, on suunatud mitmekesisuse edendamisele ja dialoogile. Sellega kaasneb vastutustunne.
 • Suurepärane tegevuskava: NEOMA püüab iga päev iseennast kõiges ületada.
177002_our-identity-ET.jpg

Ülikooli omadused

Reimsi ülikoolilinnak

NEOMA Business School Reimsi ülikoolilinnak koosneb kahest ülikoolilinnakust, mis asuvad üksteisest 5-minutilise trammisõidu kaugusel ja moodustab resoluutselt kaasaegse arhitektuuriansambli.

Ülikoolilinnakud on varustatud tipptasemel õppevahenditega: interaktiivsed tahvlid, simulatsiooniruumid, kauplemisruumid, keelelaborid, ühingu ruumid, meediaraamatukogu, üliõpilaste eluruumid jne.

Innovaatilist pedagoogikat teenindav keskkond on kättesaadav ülikoolilinnakus ja väljaspool: e-õppeplatvorm ja kaugjuurdepääs Kooli teadmiste- ja dokumentatsioonibaasidele (e-raamatud, elektrooniline perioodika, spetsialiseeritud andmebaasid).

Roueni ülikoolilinnak

NEOMA Business School Roueni ülikoolilinnak pakub oma õpilastele privilegeeritud keskkonda 7 hektari suuruse metsaala südames.

Ülikoolilinnak on varustatud esmaklassiliste õppevahenditega: kauplemisruum, ühingu ruumid, meediaraamatukogu, üliõpilaste elamispinnad jne.

Innovaatilist pedagoogikat teenindav keskkond on kättesaadav ülikoolilinnakus ja väljaspool: e-õppeplatvorm ja kaugjuurdepääs Kooli teadmiste- ja dokumentatsioonibaasidele (e-raamatud, elektrooniline perioodika, spetsialiseeritud andmebaasid).

Parsi ülikoolilinnak

NEOMA Business School uus Pariisisisene ülikoolilinnak on jätkusuutlik ja vastutustundlik, kõrge keskkonnakvaliteedi ja ühendusega hoone, mis avas uksed 2021. õppeaasta alguses.

See asub pealinna südames, dünaamilises ja tüüpilises Pariisi linnaosas Butte aux Cailles, 13. linnaosas tõhusa transpordiinfrastruktuuri lähedal.

Seda ümbritsevad suured ülikooliasutused (Paris Panthéon Sorbonne) ja süsteemid, mis on seotud inkubatsiooni ja kiirendusega, nagu Station F.

  Akrediteeringud

  EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Asukohad

  • Paris

   Rue Vandrezanne,6, 75013, Paris

   • Reims

    Rue Pierre Taittinger,59, 51100, Reims

    • Reims

     Avenue d'Epernay,120, 51100, Reims

     • Rouen

      1 Rue du Maréchal Juin, 76130, Rouen

      Küsimused