Keystone logo
New Mexico State University College of Arts and Sciences

New Mexico State University College of Arts and Sciences

New Mexico State University College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Missioon

Kunsti- ja teaduskolledž pakub alushariduse igale NMSU üliõpilasele ja laia valikut kraadi, mis valmistab õpilasi ette teadlikeks ja vastutustundlikeks meie maailma kodanikeks. Me edendame ühiskonna elukestvat avastamist ja täiustamist tipptasemel teadusuuringute ja loomingulise tegevuse kaudu ning täites oma maatoetuste missiooni suurema kogukonna kaudu.

Väärtused

 • Kunsti- ja teaduskolledži maatoetuste missiooni keskmes on meie põhiväärtused, mida on kirjeldatud järgmistes väärtusavaldustes.
 • Juurdepääsetavus: me hindame, et juurdepääs oleks kättesaadav erinevatele New Mexico ja kaugematele inimestele. Väärtustame kaasavat, kättesaadavat ja taskukohast haridust. Oleme kõigi õpilaste värav õppimise juurde, mis annab meile nii võimaluse kui ka vastutuse oma õppimiskogemust positiivselt mõjutada.
 • Õppimine ja teadmised: me hindame õppimist ja teadmisi nende endi huvides ning laiemalt haritud ühiskonnaliikmete loomist, kes suudavad kriitiliselt mõelda ja oma kogukonda paremaks muuta. Püüame modelleerida armastust õppimise vastu ja sisendada soovi õppida kogu elu. Väärtustame kõrgema hariduse ja stipendiumide pakkumist tugeva kraadiõppe ja bakalaureuseõppe programmide kaudu.
 • Rangus ja tipptase: usume, et parim haridus on range, väljakutsuv ja nõuab visadust. Usume, et parim loominguline ja teaduslik töö nõuab samu pingutusi. Neid, kes nende ettevõtmistega silma paistavad, tuleks tunnustada, kasvatada, premeerida ja tähistada.
 • Järjepidevus ja stabiilsus: usume, et järjepidevus ja stabiilsus on meie programmide ja tegevuste tipptaseme jaoks üliolulised. NMSU-le ja selle üliõpilastele pühendunud teenistus-, ametiaja- ja kolledžiteaduskonnad on järjepidevuse ja stabiilsuse tagamiseks hädavajalikud.
 • Eesmärk ja koht: me hindame sobitumist oma ainulaadsesse eesmärki ja kohta. Väärtustame New Mexico kodanike teenimist, säästva eksistentsi saavutamist hõivatud keskkonnas ja integreerumist edelapiiri kogukonda ja piirkonda.
 • Läbipaistvus: me hindame kõrgkooli inimeste ja organisatsioonide tegevuse läbipaistvust ja püüame selle poole. Usume, et see loob koostöö ja avatud dialoogi keskkonna, mis võimaldab meil kõige paremini täita oma missiooni ülikoolis.

Asukohad

 • Las Cruces

  East University Avenue,1780, 88003, Las Cruces

  Küsimused