Keystone logo
New Mexico State University College of Education

New Mexico State University College of Education

New Mexico State University College of Education

Sissejuhatus

New Mexico osariigi ülikooli hariduskolledž asutati 1956. aastal ja selle esimese dekaanina tegutses William B. O'Donnell.

Õpetajate ettevalmistamine on olnud osa NMSU ajaloost alates 1800-ndatest aastatest, kus hariduse programmeerimine on aastate jooksul hõivanud erinevaid kodusid. Haridusprogrammid olid kõigepealt põllumajanduskoolis ja aastatel 1929–1930 loodi omaette haridusosakond. 1938. aastal läks osakond Kunstide ja Teaduste Koolile. Hariduse ja psühholoogia osakond saavutas haldusautonoomia 1956. aastal, kui hariduse ja psühholoogia osakond muudeti õpetajakooliks. Termin, õpetajakoolitus, kasutati ülikooli staatuse omandamisel 1957. aastal.

1968. aastal kolis kolledž oma praegusesse koju O'Donnelli saali ja 2008. aastal tähistas kolledž O'Donnelli saali kapitaalset remonti, mis moderniseeris hoonet ja lõi lisaruumi üliõpilastele ja õppejõududele.

Kolledžis on üle 2300 üliõpilase ja see on juhtiv õpetajate, nõustajate, direktorite ja teiste haridusjuhtide produtsent Uus-Mehhikos. Kolledžis on umbes 75 regulaarset ametiaega / õppejõudude õppejõudu ning tavaliselt töötab selles veel 20-30 osalise tööajaga ja ajutist õppejõudu. Bakalaureuseõppe programmis õpib umbes 1500 üliõpilast ja kraadiõppe programmis on umbes 750 üliõpilast aastas. Hariduskolledžis on mitmekülgne üliõpilaste ja õppejõudude arv, üliõpilaste mitmekesisus üliõpilaste tasemel on üle 50 protsendi ja õppejõudude mitmekesisus sel aastal 55 protsenti koos 30-protsendilise hispaanlaste esindatusega.

Kolledžil on viis osakonda, mis hõlmavad õppekavasid ja juhendamist, nõustamist ja hariduspsühholoogiat, kinesioloogiat ja tantsu, eripedagoogika ja kommunikatsioonihäireid ning haridusjuhtimist ja -juhtimist. Kolledži programmid ulatuvad bakalaureusekraadist doktorikraadini ja kolledž on tavaliselt New Mexico State Universityi doktorantide suurim tootja.

Hariduskolleegium teeb koostööd kohalike ringkondade ja piirkondlike konsortsiumidega partnerluste, toetusrahastatud algatuste ja teavitusprogrammide kaudu. Paljud programmid toetavad õpetaja professionaalset arengut matemaatikas ja loodusteadustes, halduses, nõustamises ja kogukonna tervises. Mitmed meie matemaatika- ja loodusteaduste algatused on õpilaste tulemuslikkust otseselt mõjutanud. Hiljuti hakkas kommunikatsioonihäirete programm Edgar Garretti kõne- ja kuulmiskliiniku kaudu osutama teenuseid autismiga inimestele

Hariduskolleegium on pühendunud haridusvõimaluste pakkumisele neile, kellel tavaliselt pole seda olnud. Kolledž on pühendunud ka suurepäraste haridusvõimaluste pakkumisele traditsioonilistele õpilastele ja partnerluseks koolidega, et tõhustada New Mexico laste haridust.

Asukohad

  • Las Cruces

    East University Avenue,1780, 88003, Las Cruces

    Küsimused