Keystone logo
New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

Sissejuhatus

New Yorgi Tehnoloogiainstituut - Inseneri- ja infotehnoloogia kolledž

Avasta New Yorgi Tehnoloogiainstituut - dünaamiline, kõrgelt hinnatud ja akrediteeritud mittetulunduslik ülikool, mis on pühendunud järgmise põlvkonna juhtide koolitamisele ning innovatsiooni ja ettevõtluse edendamisele.

111909_Picture1.png

New Yorgi Tehnoloogiainstituudist:

New Yorgi Tehnoloogiainstituut pakub bakalaureuse-, magistri- ja kutsehariduse programme rohkem kui 50 õppevaldkonnas, sealhulgas arvutiteaduses, andmetes ja küberjulgeolekus; bioloogia ja biomeditsiinilised uuringud; arhitektuur ja disain; inseneritöö; tervishoiutöötajad ja meditsiin; IT ja digitaalsed tehnoloogiad; juhtimine; side ja turundus; haridus ja nõustamine; energia ja jätkusuutlikkus. Mittetulunduslik, sõltumatu, era- ja mittesoovitav kõrgkool, ülikool tervitab üle 9000 õpilase kogu maailmas. Ülikoolil on ülikoolilinnakud New Yorgis ja Long Islandis (New York), Jonesboro (Arkansas) ja Vancouver (Briti Columbia) ning programmid üle maailma. Rohkem kui 100 000 vilistlast moodustavad tegijate, tegijate ja innovaatorite võrgustiku, kes on valmis muutma maailma, lahendama 21. sajandi väljakutseid ja leiutama tuleviku.

Alates 1955. aastast on NYIT oma ülesandeid täitnud:

 • Pakkuda karjäärile orienteeritud erialast haridust
 • Anda kõigile kvalifitseeritud õpilastele võimalus kasutada
 • Toetada teadusuuringuid ja stipendiume, mis toovad kasu suuremale maailmale

Kes me oleme:

New Yorgi Tehnoloogiainstituudis esindab mitmekesisust kaasatud üliõpilaste mosaiik, millest igaüks annab ainulaadseid intellektuaalseid, kultuurilisi ja loomingulisi kingitusi rikkale, elavale ülikoolilinnakogukonnale. Ülikooli õppejõud ja üliõpilased esindavad ja võtavad arvesse erinevaid perspektiive, väärtusi, ideid, taustasid, stiile, lähenemisi, kogemusi ja uskumusi, pakkudes stimuleerivat, hoolivat ja tõeliselt kosmopoliitilist 21. sajandi haridust. Vaata NYIT-i pilguheit siin.

111914_Picture1.png

Kus me oleme:

 • Long Island, NY (vana Westbury)
 • New York, NY
 • Jonesboro, Ark.
 • Vancouver, Kanada

Inseneri- ja infotehnoloogia kolledžist:

111915_Picture1.png

New Yorgi Tehnoloogiainstituut kuulub USA News poolt loetletud akrediteeritud inseneriprogrammide kolmandiku hulka

Ideed, mis tunduvad võimatuks realiseerida, kujundatakse iga päev New Yorgi Tehnoloogiainstituudis, kus õpilased õpivad probleemide lahendamiseks, lahenduste leidmiseks ja tööks 21. sajandi väljakutsetega, mis otseselt mõjutavad maailma. NYITi õpilased kogevad märkimisväärset investeeringute tasuvust oma haridusse: lõpetavad erialaspetsialistid, kellel on tipptasemel tööandjate, kraadiõppe programmide ja teadusasutuste soovitud oskused ja kogemused üle maailma. PayScale'i kolledži palga aruanne paneb Inseneri- ja Arvutiteaduste Kolledži palgapotentsiaali alusel 28% insenerikoolidest.

Akadeemilised programmid:

 • Elektri- ja arvutitehnoloogia, MS
 • Biotehnoloogia, MS
 • Masinaehitus, MS
 • Arvutiteadus, MS
 • Informatsioon, võrk ja arvuti turvalisus, MS
 • Andmeteadus, MS

Ettevõtluse ja tehnoloogia innovatsioonikeskus (ETIC)

Ettevõtluse ja tehnoloogia innovatsioonikeskus (ETIC) on New Yorgi Tehnoloogiainstituudi keskus, mis soodustab avastamist, uute ettevõtete ja toodete kasvatamist ning uuenduslike ideede leidmist tehnoloogias, inseneriteaduses ja rakendusteaduses. Laiendades partnerlust tööstuse, akadeemiliste ringkondade ja kutseorganisatsioonide vahel, püüab ETIC muuta IT ja küberjulgeoleku, biotehnoloogia ja meditsiiniseadmete ning energia- ja keskkonnasäästlike tehnoloogiate kriitilisi valdkondi.

ETIC 8000 ruutjalga tipptasemel laborites ja rajatistes töötades töötavad õpilased partnerettevõtete ja investorite võrgustikega, aidates neil muutuda valdkonna transformatiivseteks juhtideks.

Rakendusuuringud ja stipendium:

New Yorgi Tehnoloogiainstituudi teadustöö on riiklikest asutustest enneolematu rahastamine ja sisemise rahastamise kaudu. Ülikooli teadmised sellistes valdkondades nagu küberjulgeolek, robootika, siirdatavad / kantavad tehnoloogiad, meditsiin, tervishoid, jätkusuutlikkus ja muud on NYITi kasvav maine, pakkudes uuenduslikke tehnoloogialahendusi reaalsete probleemide lahendamiseks.

Akrediteerimine: New Yorgi Tehnoloogiainstituut on akrediteeritud Lähis-Ameerika Kõrghariduse Komisjoni poolt ning selle on tellinud New Yorgi Riikliku Ülikooli Regentside Nõukogu; meie individuaalsed programmid ja koolid ning ka meie globaalsed ülikoolilinnakud omavad samuti prestiižseid akrediteeringuid. Vaadake täielikku akrediteerimisasutuste nimekirja.

Asukohad

 • New York

  1855 Broadway, 10023, New York

  • Old Westbury

   Northern Boulevard P.O. Box 8000, 11568-8000, Old Westbury

   • Vancouver

    701 West Georgia Street, 17th floor Vancouver, BC Canada, V7Y 1K8, Vancouver

    Küsimused