Keystone logo
New York University Global (Paris campus)

New York University Global (Paris campus)

New York University Global (Paris campus)

Sissejuhatus

NYU üks suurimaid ülemaailmseid akadeemilisi keskusi, NYU Paris on elujõuline ja dünaamiline koht, kus leiate parimad võimalused oma õpingute kogemuse maksimaalseks kasutamiseks. Pariisi NYU-s saate nautida elumuutvat kogemust, ilma et peaksite õppetöö ajal pausi tegema. Meie missiooniks on teid sellel teekonnal kaasas käia.

Peagi avastate, et Pariis on mitmekesine ja kosmopoliitne linn, mis pakub valgustavat segu ajaloost ja modernsusest. Pariis on koduks maailma tuntuimatele muuseumidele ja see on ka üks maailma peamisi tehnoloogiakeskusi.

Meie tipptasemel akadeemilises keskuses õpetatavad kursused kajastavad seda segu: lisaks arvukatele humanitaarteaduste kursustele - prantsuse keel, filosoofia, kunstiajalugu, poliitika, kirjandus, ajalugu ja palju muud - pakume nüüd ka kursusi muusikatehnoloogias, meedias ja kommunikatsioonis, matemaatikas, informaatikas ... Meie kursusi õpetavad tipptasemel instruktorid ja need arvestavad paljude oluliste nõuete täitmisega. Õpilased saavad akadeemiliselt nõustajalt üks-ühele mentorit, saavad pühendunud õpilaselu meeskonnalt juhiseid elu väljaspool klassiruumi ja neil on juurdepääs kohapeal olevale nõustajale.

Pariisi NYU-s õppimine on fantastiline inimlik seiklus. Teil on võimalus kohtuda kohalike üliõpilastega, osaleda meie partnerülikoolides kursustel, nautida mõnda meie kureeritud paljudest kultuuriüritustest ja üleöö ekskursioonidest, tegeleda vabatahtliku humanitaartööga, aidata kaasa kogukonna loomisele ... võimalused on lõputu!

Asukohad

  • New York

    383 lafayette street, 10003, New York

    Programmid

      Küsimused