Keystone logo
Nanhua University

Nanhua University

Nanhua University

Sissejuhatus

Lõuna Profiil

Esiteks asutaja päritolu ja staatus

Nanhua Ülikooli Chiayi Taiwani asutati aastal 1996 Master Hsing Yun Guang Shan on valmis luua koolides jõu miljoneid inimesi ja asutaja, see on esimene terviklik ülikooli asutasid Fo Guang Shan, samal ajal, koolis on ka riigi esimene rahvusvaheline ühine ülikoolidevahelise süsteem "Fo Guang Shan Ameerika ülikooli süsteem" on. Praegu on üliõpilaste arv jäänud umbes 5500 inimest, on 223 täistööajaga õpetajad, tugeva teaduskonna, dotsent koolis täistööajaga õpetajad moodustasid rohkem kui täistööajaga õpetaja suhe 99%, sealhulgas doktorikraadi osakaal nii suur kui 92% parimate seas eraülikoolides . Kooli asub maalähedases idylls Chih-Chung, mägi hoone on korda gradient, kool ala umbes 63 hektarit, on suur rohumaid, kõrguv puud, vaikne ja elegantne loengusse, rohelus, lilled, oma unikaalse looduskeskkonda, "metsa University" hea maine, kuid kõikjal kaitstud liigi haruldasi putukaid, rikkaliku loodusliku ja inimese ökoloogia, mida tõendab mudel ülikooli edendada rohelist energiat ja keskkonnahariduse. Kuna koolis luua oma koolis esimene kaalu üldhariduse ja inimvaimu, on riigi üldhariduskoolide Lõuna keskenduda. Praegu on juhtimine, humanitaar- ja sotsiaalteadused, kunst ja teadus ja tehnoloogia instituudid ja viis General Education Center, kokku 19 ülikooli osakondade, 24 uurimisinstituut meistriklassid, samuti doktoriõppes. Kooli esimene "surma osakond" on ikka tuntud kogu riigis, ja looduslikud biotehnoloogia, Department of Tourism Management, arhitektuuri osakond ja Maastik osakonna etnomusikoloogia osakond, religiooni, mittetulundusühingute ärijuhtimine, Institute of Natural Medicine , kool omadused osakond. Lisaks kvaliteedi üldhariduse auhinnatud aasta aasta järel, enam koolis loonud hea maine. Samal ajal, me tugevalt piiriülese koostöö edendamiseks õppe koolitused hõlmavad rahvusvaheliste vahetusüliõpilaste, välismaal õppereiside ja E-õppe platvormi (Wi-Fi / Digital Media / keeleõppe), on näidata koolis omadused ja konkurentsivõimet.

Teiseks haridusfilosoofia

Kooliharidus inimestele kultuuri-, ameti-, digitaalne, industrialiseerimise ja rahvusvahelistumine, viis põhimõtet Ping Heng arengut. Self-positsioneerimine "humanistlikke orienteeritus religioosne, heaolu ja õigluse vaimus kvaliteediga õpetamine ülikoolis." Selle unikaalne missioon on olla "teadlik elu", "humanistlikke vaimus religioon" ja "avalik-õiguslik ülikool ideaalne," küllastab arvesse hariduse andmise protsessis, ja et "edendada elujõudu elujõudu" vaimus, et edendada majanduskasvu ja ümberkujundamine õpetajad ja õpilased, et parandada iga õpilased iseloomu, visiooni ja teadmisi. Vahepeal õpilast ka tugevdada oma meelt ja teiste teenimist kogukonna kasvatada hea kodakondsuse ja saab teha seda. Personali koolitus eesmärkide :( a) kasvatada iseloomu, vooruslik ja on kaasaegne vaimus teenust. (B) kasvatada laia perspektiivi, kaasaegse kodaniku civic kirjaoskuse ja suhtlemisoskus. (C) arendada kaasaegse eksperdid vastutustunnet, ametialase pädevuse ja loominguline võime.

Kolmandaks arengu omadused

College of Education luua inimvaimu

Kool on kool religioosse, sügavalt usklik inimvaimu pöörasime erilist tähelepanu, et parandada üldhariduse ja isiksuse arengu õpilased. College kanda iidse traditsiooni, taasloomine inimvaimu on arengu iseloomulik koolis alates nende loomisest. Oleme loonud ülikooli linn Kultuuriakadeemia haridus, koolitada kõik ringi andeid nii iseloomu haridus, üldhariduse ja kutsehariduse. Alustada aastase "Vana Tseremoonia" korraldatud uustulnukad "siirderituaaliga" tegevus koos moraalse õppekava eesmärk on rahuldada tänapäeva ühiskonnas, nii et õpilased läbi mitmeid vaimne ristimine, ümber vastutab, teadvusel meeles täiskasvanutele.

Koos kohaliku tööstuse rõhuasetus "learning by-one."

Õpetamise, koos "teadlik elu haridus" ja "teadlik õppimise", nagu telg, rõhku keskkonna kvaliteediga õpetamine ja keraamika rakendada oma teadmisi. Mitte ainult programmi rakendamiseks koos tööstuse, vaid ka luua "ühtsus õppe kasutada" süsteem, mis võimaldab sujuvat integratsiooni akadeemilise teooria ja tööstuse konkurentsivõime tõstmine tööturul ja konkurentsivõime õpilased. Lisaks kooskõlas ka kohaliku tööstuse ja kogukonnas pulseerimise luua helge laik osakonnad. Ja usu- ja vabatahtlike, surma, tervishoiu, tarkust ja elu, mahepõllumajandus, biotehnoloogia, turism ja vaba aeg, mittetulundusühingud, samuti kultuuri- ja loomemajanduse ja nii edasi, kui keskenduda edasise arengu koolis.

Põhineb Taiwani rahvusvahelise välimus, esimese rahvusvahelise ülikoolidevahelise süsteemi ühine

Fo Guang Shan Fo Guang Ülikool ja haridussüsteem, American University of West, University of Southern Australia, ühiselt luua "Fo Guang Shan ühine ülikooli süsteem." See on riiklik algatus kogu liidus Ülikooli rahvusvahelise süsteemiga, me ühendame nelja ülikooli, annab laia vahendeid, et arendada rahvusvahelist perspektiivi õpilast. Tulevikus rohkem on "registreeritud neli kooli registreerumise koolile" tee läbi, nii et õpilastel on võimalus saada dual kraadi. Lisaks saab kool ühendada rohkem Fo Guang Shan levitatakse viiel kontinendil ja välismaal dojo linnus Baiyu Buddha Valguse rahvusvahelist vahetust ja õppimine meie õpilased oluline kanal edendada üliõpilaste rahvusvaheline mobiilsus.

Asukohad

  • Chiayi City

    Nanhua University No.55, Sec. 1, Nanhua Rd., Dalin Township, Chiayi County, 62249, Chiayi City

    Programmid

    Küsimused