Keystone logo
Nippon Veterinary And Life Science University

Nippon Veterinary And Life Science University

Nippon Veterinary And Life Science University

Sissejuhatus

Inimressursside kasvatamine, kellel on eluteadustes armastus inimkonna ja loomade vastu

Reiwa ajastu esimesel aastal nimetati mind 1. oktoobril Nippon Veterinary And Life Science University 10. presidendiks. Ehkki ülikoolid on endiselt mitmete väljakutsetega seotud, on Nippon Veterinary And Life Science University pühendunud selle ühiskondliku rolli edasisele määratlemisele, kasutades ära iga spetsialiseerumisala tugevusi ja omadusi.

Selles kontekstis on meie ülikooli haridusfilosoofia toota kõrgekvaliteedilisi loomaarste, spetsialiste ja teadlasi, kes on pühendunud teadusele ja on sellest vaimustatud kõigis meie osakondades, sealhulgas veterinaarteaduskonnas, rakendusliku eluteaduse teaduskonnas, ning veterinaarmeditsiini ja bioteaduste kraadiõppeasutus. Lisaks sellele on Reiwa ajastu bioteaduste, keskkonnateaduste ja toiduteaduste teerajajana meie ülikooli eesmärk ka kasvatada ja arendada terviklikke teadmisi ja oskusi lõpetajatel, kes panustavad ühiskonda teadlaste, koolitajate ja spetsialistidena.

Alates 2000. aastast oleme rakendanud uuenduslikke reforme ja edendanud hariduskeskkonna arengut. Oleme muutnud ülikooli nime, korraldanud ümber bakalaureuseõppe osakonnad ja ehitanud uued hooned. Oleme sõnastanud keskmise ja pikaajalise kava, mis on tuleviku kavand. Jätkates suuremate saavutuste saavutamist, arendab ülikool ka inimressursse, kellel on armastus inimkonna ja loomade vastu.

Kasutades oma väikest ulatust, Nippon Veterinary And Life Science University akadeemilist ja inimeste kasvu igapäevase näost näkku suhtlemise kaudu üliõpilastega. Veelgi enam, meie ülikooli eesmärk on pakkuda kogemusi väljaspool akadeemilisi ringkondi, et arendada eluteaduste alal personali, kes lõpetab ülikooli iseseisvate üliõpilastena, kes on leidlikud ja saavad ühiskonda aidata.

Tulevikus loodan, et õpilased on motiveeritud võtma endale asjakohased kohustused ja rollid eluteadustes, keskkonnateadustes ja toiduteadustes. Loodan, et õpilased, kohalik kogukond ja ühiskond saavad Musashi-Sakai väikeses, kuid lõbusat armastavat õpikeskkonda koos õppida.

Asukohad

  • Musashino

    Musashino, Jaapan

    Küsimused