Keystone logo
NIT Northern Institute of Technology Management

NIT Northern Institute of Technology Management

NIT Northern Institute of Technology Management

Sissejuhatus

ÕPPETEHNOLOOGIA JUHTIMINE - kujundage tulevik!

Vilgas, digiteeritud töömaailmas on nõudlikud spetsialistid, kes on pädevad ja paindlikud digitaalsete muutustega seotud väljakutsetega toimetulekuks. NIT Northern Institute of Technology Management andekad ja andekad üliõpilased üle kogu maailma ideaalse õpikeskkonna, kus nad saavad õppida meetodeid, realiseerida uuenduslikke ideid ja arendada oma isiksust . Meie rahvusvaheline üliõpilaste ja õppejõudude kogukond loob kultuuridevahelise õhkkonna, kus individuaalne õppimine on võimalik tänu vabadusele ja intensiivsele õppetoetusele.

NIT in Hamburg, Germany!" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/10/105952_NIT-northern-institute-of-technology-management-hamburg-6-design-thinking-Raum-hamburg.jpg" alt="Ideal learning conditions at the NIT in Hamburg, Germany!" />

FAKTID JA ARVANDMED NIT KOHTA
esimene eraettevõtluskool Põhja-Saksamaal

Asutatud: 1998. aastal Hamburgi Tehnikaülikooli (TUHH) professorite poolt gGmbH-na – Körberi fondi ja ettevõtete rahalisel toel.
Asukoht: NIT hoone – Gebäude F, Kasernenstr. 12 – asub TUHH ülikoolilinnakus Hamburg-Harburgis
Juhtimine: Prof. Dr.-Ing. Otto von Estorff (president), dr Klemens Kleiminger (tegevjuht)


Õpilased
Üle 650 vilistlase üle maailma, kes on lõpetanud magistrikraadi NIT /TUHH
Umbes 30 üliõpilast õpib aastas NIT õppeprogrammis, sealhulgas umbes 30 protsenti naisüliõpilastest
Kaks kolmandikku õpilastest on pärit teistest riikidest, enamasti välismaalt

Õpetajad
50 (30 praegu aktiivset) professorit tuntud ülikoolidest ja ärikoolidest üle kogu maailma, näiteks Cranfieldi ülikool, Suurbritannia, IE Madrid, Hispaania, Portlandi osariigi ülikool ja Babsoni kolledž
40 (praegu 20 aktiivset) praktilise taustaga õpetajat
10 teadusassistenti TUHH-st

Meie väärtused

Oleme NIT pühendunud jätkusuutlikule arengule ning tänuväärsele ja lugupidavale suhtlemisele maailmas ning oleme selle kavatsuse oma õppekavas rakendanud.
Meie eesmärk on võimaldada visionääridel isiksustel kasutada uusi tehnoloogiaid inimkonna ja keskkonna jaoks. Loome ideaalsed õppimisruumid oma õpilastele ja täiendõppes osalejatele. Anname impulsse innovatsiooniks ja digitaalseks muutuseks.

Lisaks erialaste ja isiklike pädevuste õpetamisele võtsime sihiks ainulaadse kogukonna, kus ühendame erineva päritolu ja erialaga inimesi.
Selle kogukonna tugevdamiseks hoiame rahvusvahelist vilistlaste, õpetajate ja partnerite võrgustikku . Samuti oleme loonud oma korduva klubi kogukonna eV, et aidata üliõpilasprojekte.

Magistriõpingud tehnoloogia juhtimises: magistri-, MBA- või topeltkraad: MBA ja MSc

NIT Northern Institute of Technology Management saate õppida tehnoloogiajuhtimist individuaalselt. Sõltuvalt teie isiklikest eesmärkidest saate NIT õpinguid lõpetada magistrikraadiga, kahekordse kraadiga kombineerituna Hamburgi Tehnikaülikooli (TUHH) inseneri- või loodusteaduste magistrikraadiga või tunnistusega, näiteks innovatsioonijuhi kvalifikatsioon.

Individuaalsed õpperajad, mis sobivad teie eluga

Kõik meie programmi moodulid on kavandatud individuaalsete digitaalsete õpperadadena, mis koosnevad klassi- ja rühmafaasidest ning veebipõhisest õppest. Klassiruumide kursused toimuvad peaaegu eranditult tipptunnivälisel ajal - reede õhtuti ja nädalavahetustel. Seega saab magistriõppe programmi korraldada vastavalt teie eluolukorrale ja see võib olla osalise tööajaga, doktorikraadi kõrval või näiteks pereeluga kooskõlas.

20-aastane kogemus tehnoloogiajuhtimises

20 aasta jooksul on NIT meelitanud silmapaistvaid üliõpilasi ja õppejõude üle kogu maailma. Neile on kasulik rahvusvaheline ja kultuuridevaheline õhkkond, kus ideid arutatakse avalikult ja uuenduslikke projekte rakendatakse.
NIT on alati pakkunud tugevat praktilist suundumust, mida soodustab pidev vahetus äri- ja teaduspartneritega.

Statistika

  • Rahvusvahelised üliõpilased:

    75%

  • 0
  • Õpilaste ja õppejõudude suhe:

    3 kuni 1

Sisseastumised

Viisanõuded

Erilisi viisanõudeid pole – üliõpilasviisad on saadaval aadressil NIT vastuvõetavatele õpilastele.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

  • Hamburg

    Kasernenstrasse 12, , 21073 , Hamburg

Küsimused