Keystone logo
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Sissejuhatus

Melbourne Polytechnic on alates 1912. aastast pakkunud kutseõpet ja pakub tänapäeval mitmekülgseid uuenduslikke TAFE-ja kõrghariduse programme, et pakkuda teile teadmisi ja oskusi, mis on välja kujunenud arenevas ja väljakutseid pakkuvas turus.

Melbourne Polytechnic on kavandatud ja arendatud koos tööstuse osalusega, et anda õpilastele parimad töötulemused.

Melbourne Polytechnic on seitse suurlinnapiirkonda , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus ja Heidelberg. Iga ülikoolilinnak pakub individuaalset, ainulaadset ja rikastavat õpilaste kogemust.

83199_Yarra20House200072022nd20April20090.jpg

Siin on ka kuus koolituskeskust , Põhja Lodge - Eden Park, Põhja Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Rongikeskus, Northern AMEP (Täiskasvanud Migrant Inglise programm) Center Broadmeadows, Growling Frog Vineyard ja Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

Melbourne Polytechnic on akrediteeritud üle 550 riiklikult akrediteeritud kursuse , millest paljud on saadaval kas täistööajaga või osalise tööajaga. Samuti pakub see üle 400 instituudi akrediteeritud kursuse.

83200_Ag-and-Animal-Yan-Yean.jpg

Melbourne Polytechnic pakub praegu kolmeaastast (ja ühe nelja-aastast) bakalaureuse- ja magistriõppe erialast ainulaadset praktilist õpikeskkonda ja optimaalset tööstusharu kokkupuudet:

 • Raamatupidamine

 • Põllumajandus

 • Äri

 • Loomemajandus

 • Haridus (varasemad aastad)

 • Varajased õpingud

 • Hospitality Management

 • Illustratsioon

 • Infotehnoloogia

 • Muusika

 • Muusika tööstus

Jälgime pidevalt uute liigendus Pathways ja kraadi kasvada võimalusi meie õpilastele. Aastal 2016 tutvustasime professionaalse ja praktilise raamatupidamise magistriõppes CPA akrediteeringut, osutades väga populaarseks juba meie esimese magistriõppe kursusele. Me avaldame üksikasjad uute kursuste kohta meie veebisaidil niipea, kui need on lõplikult vormistatud.

Melbourne Polytechnic kraadi kursused pakuvad krediidiülekannet ja tunnustatakse eelnevat õpet üliõpilastele, kes on juba läbinud riiklikult tunnustatud diplomi, kõrgema diplomi või muu kvalifikatsiooni.

Direct sissekanne Associate kraadi (2 aastat) varjatud kõigi Melbourne Polytechnic kraadi programmid pakuvad suurepäraseid Pathway (kreedit- ja varasemate õpingute) võimalusi täiendõppeks.

Melbourne Polytechnic on saavutanud rahvusvahelise tunnustuse rohkem kui 6000 offshore registreerimisega aastas ja 24 hariduspartnerlust kogu Aasias ning seda tunnustab viktoriaanlik valitsus tipptasemel rahvusvahelises hariduses, võites 2014. aastal parima kategooria pakkuja ja 2015. aastal.

Melbourne Polytechnic tihedad sidemed tööstusega tagavad õpilastele võimaluse saada tööstusharu sponsorite annetatud õppetoetusi, laiendades ka oma võrgustikke edasiseks eduks.

Nii nagu kursuse valimine, on iga õpilase olukord erinev, kui õppemaksu on kulunud, ja me saame teid tasu struktuuri läbi viia. Iga kursuse lehekülg kirjeldab konkreetseid tasusid või külastage rahvusvahelise üliõpilaste tasude lehte lisateabe saamiseks.

Asukohad

 • Preston

  Saint Georges Road,72, 3072, Preston

  Küsimused