Keystone logo
North Greenville University

North Greenville University

North Greenville University

Sissejuhatus

North Greenville University (NGU) on Lõuna-Carolina baptistikonventsiooniga seotud eraviisiline vabade kunstide institutsioon, mis on tunnustatud Kagu ja isegi kogu riigi ühe tähelepanuväärsema konservatiivse kristliku ülikoolina.

North Greenville University keskmes on ehtsate, hoolivate õppejõudude ja töötajate Kristuskeskne kogukond, kes on pühendunud pakkuma igale üliõpilasele kvaliteetset hariduslikku kogemust ning praktilisi võimalusi vaimse kasvu ja teenistuse pakkumiseks ülikoolilinnakus kohalikus kogukonnas ja kogu selle ümbruses. maailmas.

NGU-l on rohkem kui 50 bakalaureuse-, veebi- ja kraadiõppevõimalust ning üliõpilased saavad kursuste lõpetada ülikoolilinnakutes või täiesti veebis.

North Greenville University eksisteerib Jumala ülistamiseks, kasvatades lõpetajaid, kes on varustatud kiriku ja ühiskonna ümberkujundamise juhtidena.

North Greenville University on ühishariduslik vabade kunstide asutus, mis pakub kristlikus õhkkonnas kõrgharidusvõimalusi. Ülikool püüab valmistada õpilasi paremaks, panustades ühiskonna liikmetesse, harides kogu inimest, integreerides akadeemilise distsipliini, kristliku eluviisi ja rikastatud kultuurikogemuse, pakkudes samal ajal üliõpilastele parimaid võimalusi vaimse kasvu, akadeemilise väljaõppe ja kristliku teenistuse pakkumiseks. Kristus peab olema kristliku hariduse ja kristliku iseloomu kujundamise ülikoolilinnaku keskpunkt. North Greenville University pakub kvaliteetset haridust piibellikult usaldusväärses ja Kristuse-keskmes.

Asukohad

  • Tigerville

    North Tigerville Road,7801, 29688, Tigerville

    Küsimused