Keystone logo
Northern Lakes College

Northern Lakes College

Northern Lakes College

Sissejuhatus

Võttes arvesse kultuure ja kogukondade vajadusi, Northern Lakes College kvaliteetseid haridusprogramme ja teenuseid, mis võimaldavad täiskasvanutel jätkata haridusteed, parandada tööhõivevõimalusi ja parandada elukvaliteeti.

Northern Lakes College tunnistatakse Alberta kõige kättesaadavamate programmide ja teenustega esimese valiku kogukonnakolledžiks.

Northern Lakes College on pühendunud uuenduslike koolitus ja erinevaid partnerlusi, mis sisaldavad väikeettevõtted, ettevõtete, bänd ja lahendamise kontorid, kogukonna grupid, omavalitsused ja valitsusasutused üle rohkem kui ühe neljandiku Alberta provintsis. Meie õppejõud ja töötajad tunnevad uhkust asjakohaste ja kvaliteetsete õppimisvõimaluste pakkumise üle. Meie toetatud kaugõppe (SDL) mudel on võtmetähtsusega tööriist, mis aitab meil jõuda õpilasteni kogu piirkonnas ja väljaspool seda. Väikesed klassid, professionaalsed juhendajad ja taskukohane õppematerjal on jätkuvalt meie edu olulised koostisosad.

2020. aastal möödus Põhjajärvede Northern Lakes College . See verstapost oli märkimisväärne, pidades silmas pikaajalist pühendumist õpilaste edule ja jätkuvat rolli Põhja-Alberta enam kui 30 kogukonna sotsiaalses ja majanduslikus elujõulisuses. Meie kolledž on kasvanud ning ka õpilaste ja meie regiooni vajadused.

Asukohad

  • Grande Prairie

    106 Avenue,10726, T8V 4C4, Grande Prairie

    Küsimused