Keystone logo
Northwestern State University of Louisiana NSU

Northwestern State University of Louisiana NSU

Northwestern State University of Louisiana NSU

Sissejuhatus

Loodeosariiklik ülikool on reageeriv, üliõpilastele suunatud asutus, mis on pühendunud teadmiste omandamisele, loomisele ja levitamisele uuendusliku õpetamise, uurimistöö ja teeninduse kaudu. Loodeosariigi ülikool valmistab oma tunnistuse, bakalaureuse- ja kraadiõppeprogrammidega ette oma üha mitmekesisema üliõpilaskonna panustamist kaasavasse globaalsesse kogukonda, pühendudes kindlalt meie piirkonna, osariigi ja rahva parandamisele.

Loodeosa Riiklik Ülikool asutati 1884. aastal vanas Bullardi mõisas mäe otsas, kust avanes vaade elavale Natchitochese jõesadamalinnale. 1921. aastal hakkas Louisiana osariigi tavakool, mis pakkus haridustöötajate ettevalmistamiseks algselt kaheaastast kraadiõppe programmi, pakkuma 4-aastast koolitajate kraadi ja nimetati ümber Louisiana Normal College'iks. 1944. aastal viis kraadipakkumiste edasine laiendamine kooli nime ümber Loodeosariigi kolledžiks. 1970. aastal saavutas kolledž ülikooli staatuse ja nimetati ümber tiitliks, mis tal tänapäevalgi on: Louisiana Loodeosariigi Ülikool.

Praegu, enam kui 136 aastat hiljem, jääb riiklikus ajaloolises piirkonnas praeguse Normal Hilli algsest struktuurist kolm veergu. See asukoht on Louisiana vanim pidevalt hõivatud kõrghariduse sait. Üha kasvav Loodeosariik teenindab seda piirkonda ka ülikoolilinnaku kõrval asuvates õppekohtades Shreveportis, Aleksandrias ja Fort Polkis.

Asukohad

  • Natchitoches

    Sam Sibley Drive,175, 71457, Natchitoches

    Programmid

      Küsimused