Keystone logo
Nosov Magnitogorsk State Technical University

Nosov Magnitogorsk State Technical University

Nosov Magnitogorsk State Technical University

Sissejuhatus

Üldine informatsioon

Nosov Magnitogorsk State Technical University (NMSTU) on üks kõige usaldusväärsemaid ja usaldusväärsemaid multidistsiplinaarseid tehnilisi ülikoole ja teaduskeskusi Venemaal. Meie ülikoolist sai laialt levinud infrastruktuur, keerukad materiaalsed ressursid ja kõrge intellektuaalne potentsiaal rahvusvaheliselt tunnustatud teaduskool; sellel on palju kultuuri- ja teaduslikke sidemeid nii Venemaa kui ka välismaiste ülikoolidega.

NMSTU on üks Venemaa ülikoolidest, millel on lipulaevaülikooli staatus. Üliõpilaste koguarv ulatub 2018. aastal 12 000-ni. Teaduskonnas töötab umbes 800 õppejõudu, kellest üle 530 on doktorikraadiga. kraadid ja 98 – doktorikraad. Pakume laia valikut bakalaureuse-, magistri- ja magistriõppe programme vene üliõpilastele ning arendame edasijõudnuid inglise keeles õpetatavaid magistriprogramme rahvusvahelistele üliõpilastele. NMSTU üliõpilased ja õppejõud on kaasatud mitmesugustesse uurimistegevustesse ja stipendiumiprogrammidesse. Ülikooli innovatsiooni ja tehnoloogia teadus- ja arenduskeskus hõlmab 14 teaduskooli ja umbes 20 uurimislaborit, Nanosteelsi uurimisinstituuti, innovatsiooni ettevõtlusinkubaatorit ja noorteuuringute keskust. Tänu hariduse, teaduse ja tootmise kõrgele integreeritusele õnnestub NMSTU-l ellu viia suuri fundamentaal- ja rakendusuuringute projekte, mida toetavad nii valitsus kui ka erakliendid. Meie ülikool osaleb ka rahvusvahelistes üliõpilasvahetusprogrammides ning omab koostöölepinguid 37 partnerülikooliga 60 riigist üle maailma. Traditsiooniliselt läbivad meie inseneritudengid praktikat välisettevõtetes.

NMSTU teostab ka tegevusi osana Euroopa Liidu Euroopa Komisjoni rahastatud TEMPUSe projektidest. NMSTU osaleb ELi õppekavade ajakohastamise projektides.

Meie ülikooliteadlased saavad välismaiste ülikoolide metallurgia ja kaevandamise kraadiõppe üliõpilasteks, nad tegutsevad regulaarselt välispartnerite ülikoolide ametlikeks konkurentideks ning saavad ka rahvusvaheliste konverentsikomisjonide liikmeteks.

Ülikoolis on hästi varustatud ühiselamud, tervisekeskus, mis pakub laia valikut tervishoiuteenuseid kõigile töötajatele ja üliõpilastele, puhkekeskusele ja spordirajatistele, mis pakuvad spordikoolituse võimalusi ja osalemist piirkondlikel ja riiklikel meistrivõistlustel kõigil tasanditel, isiklikel ja grupikoolitus, erinevad veeklassid ja palju muud, samuti kohvikud, sööklad ja kuurordid. NMSTU lõpetajad on üle 80 aasta saanud inseneri-, teadus-, tehnoloogia-, äri- ja humanitaarteaduste spetsialistideks. Meie üliõpilasi värbavad erinevad ettevõtted üle kogu riigi ja välismaal.

Oma 85-aastase ajaloo kaudu on ülikool tuntud kui multidistsiplinaarne teadus- ja hariduskeskus, mis on kuulus oma teaduskoolide poolest riigis ja välismaal. Sellel on lai kultuurigeograafia ja teadussuhted juhtivate Venemaa ja välismaa ülikoolidega. NMSTU kuulub rahvusvahelise edetabeli QS "Developing Europe and Central Asia" 300 parima ülikooli hulka, aga ka Webometricsi rahvusvahelises edetabelis 100 parima Venemaa ülikooli hulka.

NMSTU on pühendunud:

  • Harida õpilasi loodusteaduste ja tehnoloogia vallas, jagades oma kõrgteadmisi kõigi hüvanguks;
  • Pakkuda oma õpilastele intellektuaalset tuge teadustegevuses ja avastustes, koostöösuhetes teaduse ja tehnoloogiaga seotud ettevõtetega inimkonna paremaks muutmiseks ja maailma suurte väljakutsetega toimetulemiseks;
  • Arendada igas õpilases oskust, kirge ja tahet töötada targalt, loovalt ja tulemuslikult, et siseneda töömaailma ning panustada oma võimete piires rahvusesse ja maailma.

Sihtimise aasta:

1934

Õpilaste arv:

üle 12 000

Asukohad

  • Magnitogorsk

    Lenin Street, 38, Magnitogorsk city, Chelyabinsk Region, Russian Federation, 455000, Magnitogorsk

Küsimused