Keystone logo
© BIMM University
Notting Hill College

Notting Hill College

Notting Hill College

Sissejuhatus

Juhtiv mitmekesiste õppimisvõimaluste pakkuja

Notting Hill College on dünaamiline Briti institutsioon, mis on spetsialiseerunud täiendõppele ja kutseõppele. Kolledž asutati 2004. aastal ja alates sellest kuupäevast on see pidevalt laienenud erinevatel tasanditel; õppekava ja programmi kavandamine, akadeemiline partnerlus ja võrgu ehitus. See hoolas töö on teinud meid juhtivateks pakkujateks, kes pakuvad mitmekülgseid õppeteenuseid.

Tänu meie rangetele värskendustele ja uuendustele; NHC on meelitanud ambitsioonikaid üliõpilasi oma programmide liitumiseks ja õitsengu kogukonnas õitsenguks. Meie kvaliteedipõhine lähenemisviis on andnud meile globaalse väljavaate ja on asetanud NHC kutseõppe turu esirinnas.

Aastate jooksul on NHC välja töötanud kutseõppeprogrammid, mis viivad otseselt ametialase tööturule. See tähendab, et kolledž pakub välja ainult sellised programmid, mida haridusvaldkond Suurbritannias ja välismaal, ettevõtluse ja tööstuse poolt täielikult heaks kiidab.

Kõik õppekavad on hetkel kaardistatud kvalifikatsiooniraamistikuga. Kolledž pakub kursusi järgmistes valdkondades:

  • Üliõpilased ja spetsialistid, kes soovivad töötada või õppida Ühendkuningriigis või mõnes teises inglise keelt kõnelevas riigis, peavad läbima inglise keele eksami. Meie tähelepanelikud juhendajad pakuvad ükskõik millist inglise keelt ja Inglismaa keelekoolis õpetatud Suurbritannia magistri ettevalmistuskursusi.
  • Notting Hill College pakub ettevõtlussektori kvalifikatsioonidele ATHE akrediteeritud juhtimiskursuste ulatuslikku valikut.
  • Neile, kes soovivad laiendada oma õpetamisoskusi ja kasutada oskusi või isegi teha oma esimesi samme õpetajaks saamiseks, pakume TEFL ja TESOL kursusi, mis aitavad teil õpetajaks saada.

Notting Hill College ülikoolilinnak on akrediteeritud rahvusvaheliste kolledžite akrediteerimise teenistuse (ASIC) poolt, mis on iseseisev asutus, mis pakub sõltumatutele, täiendõppeasutustele ja kõrghariduskolledžidele akrediteerimisteenuseid. ASIC-i akrediteerimine aitab õpilastel ja vanematel teha teadlikumat valikut ning aitab ka koolil, kolledžil, ülikoolil, koolitajal või kaugõppe pakkujatel näidata rahvusvahelisele üliõpilaskonnale, et nad on kõrge kvaliteediga asutus.

ASICi akrediteeringu omandamine - mille heaks kiitis ja volitas UKBA (Ühendkuningriigi piirialaamet) rahvusvaheliste kolleegiumide akrediteerimisorganisatsioonina - saavutati mitmete kvaliteedikontrollide läbimisega

Meie asutus tegutseb neljas põhivaldkonnas, milleks on: õpetajakoolitus, ettevõtluskoolitus, tervishoid

Kõik NHC koolid on pühendunud suurepärase hariduse ja kvaliteedi väljaõppele. Meie praktilise karjäärispetsiifilise koolituse abil aitame meie õpilastel saavutada oma potentsiaali. Meie kogemus kutse- ja akadeemiliste kursuste pakkumisel paljudes valdkondades on aidanud õpilastel saavutada oma eesmärgid ja olla edukas tulevikus.

Notting Hill College globaalse ulatuse tagamiseks oleme loonud mitmeid piirkondlikke

Asukohad

  • Manchester

    Peter House, 9th Floor, Oxford Street, M1 5AN, Manchester

Programmid

Küsimused