Keystone logo
Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering Magistrikraad Andmeanalüüsis
Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Magistrikraad Andmeanalüüsis

Fort Lauderdale, Ameerika Ühendriigid

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 950 / per credit *

Kaugõpe, Ülikoolilinnakus

* Õppemaks krediidi tunni kohta. Võivad lisanduda lisatasud. Hinnad võivad muutuda.

Sissejuhatus

144533_Picture5.png

Ülevaade

Magistrikraad andmeanalüütikas on 30 krediiditunnine kraadiõppe programm Nova Kagu-ülikooli ülikooli arvuti- ja tehnikakõrgkoolis. Lõuna-Floridas pakutavas veebis ja ülikoolilinnakus keskendub magistrikraad andmeanalüütika programmis andmeanalüütika, andmebaasihalduse, andmete ladustamise, andmete kaevandamise, andmete visualiseerimise, prognoosimise ja ennustava modelleerimise kesksete mõistete ja meetodite rakendamisele. Programm hõlmab loovust, visiooni, strateegilist planeerimist ja analüüsi ning otsuste tegemise tehnoloogiat. See programm ühendab teooria ja praktika õpikogemuseks, mis arendab keerukates reaalsetes probleemides ja organisatsioonides rakendatavaid oskusi.

Programmi vorming

Õpilased saavad valida, kas osaleda veebis või ülikoolilinnakus. Veebiklasse saab võtta kõikjalt maailmast, kus on juurdepääs Internetile. NSU kasutab lõuendit õppehaldussüsteemina veebikursuse sisu edastamiseks. Ülikoolilinnaku tunnid toimuvad Fort Lauderdale'i ülikoolilinnakus. Iga ülikoolilinnaku klass kohtub üks kord nädalas kell 18.00–20.00. Kõikides MS programmides kasutatakse kolme ametiaega: sügisel (16-nädalane tähtaeg algab augustis), talvel (17-nädalane tähtaeg algab jaanuaris). ja suvi (12-nädalane ametiaeg algab mais).

Õpitulemused

Lõpetaja MS andmeanalüütika on võimeline (1) suhelda andmete analüüsi kontseptsioone, disainilahendusi ja lahendusi tõhusalt ja professionaalselt; (2) rakendab andmeanalüütika teadmisi konkreetsete probleemide jaoks tõhusate lahenduste ja lahenduste väljatöötamiseks; (3) tuvastada, analüüsida ja sünteesida andmeanalüütika valdkonnaga seotud teaduslikku kirjandust; (4) hinnata andmeanalüüsi tehnikaid juhtimise kavandamisel ja otsuste tegemisel.

Sisseastujale

Magistrikraad andmeanalüüsis on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureuseõpe arvutiteaduses, ettevõtluses, infosüsteemides, infotehnoloogias, inseneriteaduses, matemaatikas või füüsikas.

Õppekava

Tuum (21 krediiti)

 • MSIT 501 programmeerimise alused, andmestruktuurid ja algoritmid
 • MSIT 630 andmebaasisüsteemid
 • MMIS 642 andmete ladustamine
 • MMIS 643 andmete kaevandamine
 • MMIS 671 andmeanalüüs
 • CISC 672 andmete visualiseerimine
 • MMIS 692 andmeanalüütika projekt

Valige kolm kursust (9 ainepunkti)

 • ISEC 615 küberturvalisuse alused
 • MMIS 621 infosüsteemide projektijuhtimine
 • MMIS 623 Arvutustehnika eetika
 • Sotsiaalse meedia strateegia MMIS 644 UX
 • CISC 685 interaktsiooni kujundamine

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Kooli kohta

Küsimused