We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Sissejuhatus

Nagoya Kaubandusülikool & Business (NUCB) Business School on eraülikool, mis asub Jaapani kolmanda kosmopoliitse piirkonna südames. See asutati 1953. aastal ning see on esimene ja ainus Jaapanis, mis on akrediteeritud AACSB Internationali, MBA (AMBA) ja EQUISi poolt. NUCB BS on QS-i poolt MBA, EMBA ja MIM programmides tavaliselt 1. kohal, saavutades järjekindlalt üleriigilisi positsioone.

NUCB ärikooli ajalugu

Yuichi Kurimoto oli esimene Jaapani inimene, kes lõpetas Alberta Kunstide Ülikooli 1930. aastal. Pärast Jaapani tagasi pöördumist tunnistas ta, et haridus oli enamasti eliidile kättesaadav, ja ta toetas võitlust selle nimel, et muuta see kättesaadavaks mitteõigustatud Jaapani päeva noorus. Aastal 1935 alustas ta kutseõppeasutust nimega "Nagoya Railroad School", millele hiljem järgnesid keskkool ja noorem kolledž.

Alati visionäär Yuichi Kurimoto mõistis, et sõjajärgne Jaapani majandus- ja rahvastikubuum tekitab suure nõudluse äriharidusele pühendatud asutuse järele. Seega 1953. aastal Nagoya Kaubandusülikooli & Äritegevus (NUCB) asutati.

Akrediteerimine: NUCB Business School on esimene ja ainus Triple Crown Business School Jaapanis, mille on akrediteerinud AACSB, AMBA ja EQUIS!

NUCB Business School teatab uhkusega, et see on esimene ja ainus MBA programm Jaapanis, millel on AACSB Internationali, MBA-de assotsiatsiooni (AMBA) ja EQUIS-i kolmikakrediteering. Need AACSB, AMBA ja EQUIS-i poolt antud tipptaseme auhinnad kinnitavad NUCB strateegilist algatust olla Jaapani ja Aasia ärikoolide seas parimatest parimad. Praegusel globaliseerumisajastul näitab selliste mainekate akrediteerimisasutuste nagu AACSB, AMBA ja EQUIS rahvusvaheline tunnustus meie jätkuvat pühendumust kvaliteedi tagamise ja kõrgeimate ülemaailmsete standardite säilitamisele.

Nagoya kaubandus- ja äriülikool ning NUCB ärikool on täielikult volitatud Jaapani haridus-, kultuuri-, spordi-, teadus- ja tehnoloogiaministeeriumi poolt.

NUCB ja AACSB International

AACSB International - Advance Collegiate Schools of Businessi assotsiatsioon on kolleegiumi ja ülikooli juhtimisalase hariduse professionaalne ühing ning preemia akrediteerimisasutus bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes ärijuhtimise ja raamatupidamise valdkonnas.

2002. aastal osales Nagoya kaubandus- ja äriülikoolis & NUCB Business School omandas Jaapanis kolmanda õppeasutusena AACSB Internationali liikmelisuse. NUCB on esitanud enesehinnangu aruande ja saavutanud oma bakalaureuse- ja magistriõppe programmide akrediteerimise 2006. aastal.

NUCB ärikool ja AMBA

NUCB Business School on esimene ärikool Jaapanis, mille on akrediteerinud MBAde ühendus. AMBA akrediteering kehtib ainult NUCB Business Schooli jaapanikeelsete MBA ja EMBA programmide kohta; arvestades, et AACSB International kiidab heaks nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe programmid.

NUCB Business School ja EQUIS

29. septembril 2021 omistati NUCB Business Schoolile European Quality Improvement System (EQUIS) akrediteering European Foundation for Management Developmentilt (EFMD), mis on üks suurimaid rahvusvahelisi juhtimishariduse kvaliteedihindamisorganisatsioone. Ainult haridus- ja teadusasutused, mis näitavad kõrgeimat võimalikku kvaliteeti õppekavades ja teadustegevuses lugupeetud ekspertide ekspertide kogu läbivaatamise käigus, võivad saada üheks vähesest sajast (praegu 197 ärikoolist üle maailma), kes teenivad EQUIS-i akrediteeringu.

NUCB ärikool ja Eduniversal

Eduniversalil on 1000 kohalike ülikoolide ja koolide poolt valitud dekaanide hinne. NUCB on Eduniversali teaduskomitee üks parimaid rahvusvaheliselt tuntud ärikoole.

Edetabelid

QS Global MBA 2024 edetabelis on NUCB BS täistööajaga MBA programm Jaapanis ja 19 Aasias.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Küsimused