Keystone logo
The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Sissejuhatus

Nagoya ülikool

The NUCB Business School ajalugu

Yuichi Kurimoto oli esimene Jaapani inimene, kes lõpetas Alberta Kunstide Ülikooli 1930. aastal. Pärast Jaapani tagasi pöördumist tunnistas ta, et haridus oli enamasti eliidile kättesaadav, ja ta toetas võitlust selle nimel, et muuta see kättesaadavaks mitteõigustatud Jaapani päeva noorus. Aastal 1935 alustas ta kutseõppeasutust nimega "Nagoya Railroad School", millele hiljem järgnesid keskkool ja noorem kolledž.

Alati visionäär, Yuichi Kurimoto mõistis, et Jaapani sõjajärgne majanduse ja rahvastiku buum loob tugeva nõudluse ettevõtlusharidusele pühendatud asutuse järele. Nii, 1953. aastal, Nagoya kaubandusülikool

Akrediteerimine: NUCB-le on antud kaks suurt akrediteeringut, AACSB

NUCB ärikool ütleb uhkelt, et see on Jaapanis esimene MBA programm, mis korraldab nii AACSB Internationali kui ka MBA-de assotsiatsiooni kahe akrediteeringu. Need AACSB ja AMBA tsemendi NUCB strateegilise algatuse poolt tunnustatud tipptaseme auhinnad on Jaapani ja Aasia ärikoolide parimad parimad. Selles üleilmastumise ajas on selliste rahvusvaheliselt tunnustatud akrediteerimisasutused, nagu AACSB ja AMBA, meie jätkuvat pühendumist kõrgeimate globaalsete standardite kvaliteedi tagamisele ja säilitamisele.

Jaapani haridus-, kultuuri-, spordi-, teadus- ja tehnoloogiaministeerium on Nagoya kaubandus- ja äriülikool ja The NUCB Business School .

NUCB ja AACSB International

AACSB International - Advance Collegiate Schools of Businessi assotsiatsioon on kolleegiumi ja ülikooli juhtimisalase hariduse professionaalne ühing ning preemia akrediteerimisasutus bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes ärijuhtimise ja raamatupidamise valdkonnas.

2002. aastal Nagoya kaubandus- ja ettevõtlusülikool

NUCB ärikool ja AMBA

The NUCB Business School on Jaapani esimene ja ainus ärikool, mida akrediteerib MBA-de assotsiatsioon. AMBA akrediteering kehtib ainult The NUCB Business School MBA ja EMBA programmide Jaapani; samas kui AACSB International kiidab heaks nii bakalaureuse kui ka kraadiõppe programmid.

NUCB ärikool ja Eduniversal

Eduniversalil on 1000 kohalike ülikoolide ja koolide poolt valitud dekaanide hinne. NUCB on Eduniversali teaduskomitee üks parimaid rahvusvaheliselt tuntud ärikoole.

Edetabelid

QS Global MBA 2021 edetabelis on NUCB BS täistööajaga MBA programm Jaapanis ja 17 Aasias.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Programmid

Küsimused