Keystone logo
© Nuclio Digital School
Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Sissejuhatus

Nuclio Digital School loodi eesmärgiga koolitada talente, et leida praegusel turul suure nõudlusega ametikohti. Tänu uuenduslikule metoodikale ning tihedale sidemele tehnoloogilise ja ettevõtluse ökosüsteemiga on see suutnud end paigutada Hispaania kolme kõige olulisema digikooli hulka.

Kuidas võib 5 kuud muuta minu karjääri?

Sa oled üllatunud, kui ütleme, et vaid mõne kuuga võid omandada samad teadmised kui terve aasta õppides.

Kuidas seda teha? Vastus on sukelduda koolitusala teadmistesse ja praktilistesse kogemustesse. Meie intensiivsed magistrid on programmid, mille on koostanud tootetiimid, haridussektori spetsialistid ja aktiivsed eksperdid, kes on vastutavatel ametikohtadel startupides ja suurkorporatsioonides. Enamasti praktilise lähenemise puhul kasutatakse metoodikat tehes õppimist väikeste õpilasrühmadega tundides.

Meie õpilased seisavad silmitsi tõeliste väljakutsetega, mis jäljendavad nende koolitatava rolli igapäevast elu. Lisaks vaadatakse ja ajakohastatakse õppekavad vastavalt turunõudlusele, paistades silma selle poolest, et nad on iga pakutava sektori tehnoloogia ja tööriistade trend. Kestus on 4 kuud, seega rakendatakse agiilseid metoodikaid ja sprinte, et õpilased saavutaksid tulemusi. Lõpuks paistab silma meie õpetajate võrgustik, aktiivsed spetsialistid, kes kasutavad kõige kaasaegsemaid tehnikaid turul, tagades praktilise õppimise.

 • 86% on saanud töö
 • 62% on saavutanud selles sektoris kõrgema rolli
 • 94% õpilastest soovitavad seda

See pandeemia on saavutanud protsessi kiirendamise, mida me juba viimastel aastatel kogesime: tuhandete profiilide üleminek traditsiooniliselt tööstuselt palju digitaalsemale. Töökohad ettevõtetes arendavad töötaja profiili ja seetõttu on nii oluline koolitada töötajaid nende oskuste ja pehmete oskustega, mida turg nõuab kiiresti, intensiivselt ja praktiliselt.

Nuclio Digital School keskendume oma koolitustel profiilide ümberõppele, erialasele ümberorienteerumisele ja inimeste koolitamisele ettevõtetes digitransformatsiooni juhtimiseks.

Asukohad

 • Barcelona

  Carrer de Padilla,287, 08025, Barcelona

 • Madrid

  Calle de Núñez de Balboa,12, 28001, Madrid

 • Barcelona

  Barcelona, Hispaania

Küsimused