Keystone logo
NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

Sissejuhatus

NUS Business Analytics Centre

115189_Student1.jpg

NUS Business Analytics Centre (BAC) pakub magistrikraadi ettevõtluse analüüsis (MSBA), mille on välja töötanud ja õpetanud auhinnatud akadeemikud NUS Business Schoolist ja NUS School of Computingist.

2013. aastal loodi NUS Business Analytics Centre koostöös IBMiga, et töötada välja ärianalüütikute professionaalne talent, et rahuldada nende ettevõtete vajadusi, kes soovivad analüüsi abil oma ettevõtteid täiustada. 5-aastase koostöö käigus pakkus NUS akadeemilist ekspertiisi MSBA programmi kavandamiseks, käsitlemiseks ja läbiviimiseks, samal ajal kui IBM andis tööstuslikke teadmisi.

Globaalne huvi analüüsi valdkonna vastu on sellest ajast alates tohutult kasvanud: erinevate tööstusharude ettevõtted otsivad aktiivselt talente, kes paistavad silma analüütika valdkonnas. Tänaseks on NUS MSBA üliõpilased lõpetanud 300 tööstusanalüüsi projekti, kusjuures kool moodustas väärtuslikke partnerlusi rohkem kui 50 organisatsiooniga.

NUS Business School

Asutatud aastal 1965, NUS Business School seisab täna maailma juhtivate ärikoolide seas, olles saanud oma programmide, õppejõudude ja lõpetajate kvaliteeti tunnustades sõltumatuid väljaandeid ja agentuure nagu The Financial Times ja QS Top MBA.

Välja arvatud pakkudes ranget, asjakohast ja rahuldust pakkuvat ärikoolitust silmapaistvatele üliõpilastele üle kogu maailma, pakub see silma parimaid globaalseid äriteadmisi sügavate Aasia arusaamadega, valmistades üliõpilasi Aasia ettevõtete juhtimiseks rahvusvahelistesse edusammudesse ja aitamaks globaalsetel ettevõtetel edu saavutada Aasia.

Kool meelitab mitmekülgseid arukaid ja andekaid õpilasi laia akadeemiliste programmide valikusse, sealhulgas ärijuhtimise bakalaureuseõppesse (MBA), MBA, magistri- ja doktoriõppesse, lisaks kohandatud ja avatud registreerimisele. Executive Education kursused.

Osana terviklikust ülikoolist, mille erialadel on 17 teaduskonda, on kool ainulaadne positsioon, et võimendada ülikooli laiust ja sügavust, sealhulgas juurdepääsu laialdasele ja väga mitmekesisele üliõpilaskonnale ülikoolilinnakus ja ulatuslikku ülemaailmset vilistlaste võrgustikku.

NUS Arvutite Kool

NUS School of Computing on Singapuri kõige väljakujunenud arvutikool ja on loonud silmapaistvate vilistlaste jälje, sealhulgas rahvusvaheliste ettevõtete, valitsusasutuste ja õitsvate alustavate ettevõtete juhid ja tehnoloogiaarhitektid.

Kool pakub silmapaistvaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme kogu arvutite, sealhulgas arvutiteaduse, infosüsteemide, arvutitehnoloogia, ärianalüüsi ja infoturbe valdkonnas, samuti erialasid esilekerkivatel olulistel aladel, nagu tehisintellekt, fintech , blockchain, analüütika ja turvalisus.

Erakorralised haridusüliõpilased kogevad siin, koos nõudlusega talentide arvutamise järele kõikides valdkondades ja tööstusharudes, teha NUS Computing lõpetajatest väga soovitud. Me juurutame oma õpilasi juhtimisomaduste ja ettevõtlusvaimu mentorluse, kogukondlike teenuste ja eriprogrammide kaudu, kaasa arvatud käivitusinkubaator, Furnace, mis pakub rahastamist, infrastruktuuri ja juhtimisalast tuge, et tuua originaalsed ideed äriliseks.

Koolil on hea meel, et viimased neli aastakümmet on harinud Singapuri ja maailma infotehnoloogia spetsialiste ning on uhked selle üle, et arvukalt kohalikke ja rahvusvaheliselt tuntud juhtivtöötajaid on meie suurte ja saavutatud vilistlaste perekonna seas.

Asukohad

  • Singapore

    I3 Building, 21 Heng Mui Keng Terrace #03-47, 119613, Singapore

Küsimused