Keystone logo
© Nyenrode Business University
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Sissejuhatus

Nyenrode Business University, Hollandi ainus erateaduslik (taseme)ülikool, mille asutasid 1946. aastal rahvusvaheliste korporatsioonide, nagu Philips, AkZo Nobel ja Unilever, silmapaistvad ärijuhid. Oma põhiväärtustega juhtimine, ettevõtlikkus ja juhtimine arendab Nyenrode juhte, kellel on teadmised ja vajalikud oskused, et homses rahvusvahelises ärimaailmas edu saavutada. Nyenrode pakub intensiivset akadeemilist haridust ning lühi- ja pikemaajalisi programme äri-, juhtimis-, raamatupidamis-, kontrolli- ja fiskaalõiguse valdkonnas kahes ülikoolilinnakus, Amsterdamis ja Breukelenis.

Sildade ehitamine aastast 1946

Hollandis mõistame sildade tähtsust. Need ühendavad ja ühendavad meid ning teevad äri ja kaubanduse võimalikuks. Tuhanded Hollandi vete ületavad sillad ehitasid sihikindlad ettevõtjad ja edumeelsed eelkäijad. Vastutustundlikud juhid, kes teadsid, kuidas ehitada jätkusuutlikku tulevikku.

Nyenrode Business Universiteitis oleme ettevõtlikke sillaehitajaid koolitanud juba üle 70 aasta.

 • Inimesed, kes julgevad kasvada.
 • Inimesed, kes mõistavad, et teooria ja praktika käivad käsikäes.
 • Inimesed, kes ühendavad.

Usume, et kindel vundament võib viia kõik kõrgele. Seda sihtasutust võib leida Nyenrodest nii Amsterdamis kui ka Breukelenis. Ühendame akadeemilise teooria, praktilise tähtsuse ja isikliku arengu, et saaksite töötada eduka karjääri loomisel.

Olenemata sellest, kas otsite isiklikku või ametialast kasvu või oma järgmist sammu, sillaehitajate põlvkondade teadmised võivad teid aidata igas suunas. Oleme üksteise jaoks olemas ja peame oma kohuseks koolitada oma õpilastest ja osalejatest mõistlikud ja arvestavad juhid.

Meie sambad

 • Ühendatud eluks ajaks
 • Koht, kus maailmad kokku saavad
 • Vastutustundlike juhtide isiklik areng

Amsterdam

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam asub linna südames Keizersgrachti ajaloolises kvartalis "De Vijf Keizers" (viis keisrit). See ainulaadne asukoht soodustab sidet äri ja akadeemiliste ringkondade vahel; aidata kaasa meie riiklikele ja rahvusvahelistele ambitsioonidele.

Breukelen

Nyenrode Business Universiteit Breukelen asub ajaloolises mõisas, millel on 13. sajandi loss ja kus me rõhutame koos elamise, koostöö ja võrgustike loomise väärtust vastutustundlike juhtide arendamiseks.

Den Haag

Nyenrode SPO asub Haagis World Trade Centeri 24. korrusel. SPO on pensionisektori koolitaja ja kuulub organisatsiooni Nyenrode Business University alates 2022. aasta septembrist. Meie kontor asub poliitikakujundamise Hollandi südames erinevate ministeeriumide, tööandjate ja töötajate organisatsioonide lähedal.

Haridus

Pakume nii akadeemilisi intensiivkursusi kui ka lühendatud pikemaajalisi programme äri-, juhtimis-, raamatupidamis-, kontrolli- ja fiskaalõiguse valdkondades. Need on ka valdkonnad, milles teeme akadeemilisi uuringuid.

Asukohad

 • Amsterdam

  Keizersgracht 285, , Amsterdam

 • Breukelen

  Straatweg 25, 3621, Breukelen

  Küsimused