Keystone logo
NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

Sissejuhatus

Esimene Ameerika ülikoolis kehtestatud Araabia Ühendemiraatide pealinna NYIT-Abu Dhabi on elav liige NYIT kogukond globaalse ülikoolilinnakud. Pakume tulevikku, karjäärile orienteeritud bakalaureuse ja magistriõppekavade läbi inglise keeles rahvusvahelistes õppejõud, kes on eksperdid oma valdkonnas.

Kraadi pakutakse sisaldama:

Business Administration - Management, BS Teave, võrgu- ja Computer Security MS Instructional Technology, pedagoogidele, MS Sisekujunduse, BFA Management, MBA Mehhaaniline ehitus, BS

Läbi meie välismaal õppimise ja Gateway New York programmid, õpilased Abu Dhabi on võimalus ja paindlikkus laiendada oma silmaringi rahvusvaheliste uuring katkestamata oma akadeemilise edu või kõrge hariduse omandamist.

Campus asub Tippkeskus rakendusuuringud ja koolitus (CERT) Technology Park, kõrval Tehnoloogia kõrgkoolid Abu Dhabi Meeste College.

Õppemaks ja tasud

Avalduse tasud: AED 370

Bakalaureusekraad per krediidi: AED 1,950

Magistrikraadi ühe krediidi: AED 2680

Stipendiumid saadaval!

Akrediteerimine

Kõik akadeemilisi programme pakutakse NYIT-Abu Dhabi on saanud esialgse akrediteerimise komisjoni poolt Akadeemiline akrediteerimine (CAA), AÜE kõrgharidus-ja teadusministeeriumi (MOHESR).

Lisaks NYIT programmide Sisekujunduse (BFA) ja Business Administration (BS ja MBA) on hiljem sai täis CAA akrediteerimise. Business Administration programmi on ka akrediteeritud AACSB International, assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business.

USA-s NYIT on akrediteeritud komisjoni poolt kõrghariduse Lähis riikide liit Kolledžid ja koolid.

Karjäär Services päevast alates

NYIT elukutse valmis haridus täiendab arvukaid võimalusi, mida pakub Office of Career Services võimalusi, mis on alati olemas, et sind NYIT vilistlased.

Asukohad

  • Abu Dhabi

    NYIT-Abu Dhabi CERT Technology Park P.O. Box 5464 Al Muroor Road, , Abu Dhabi

Küsimused