Keystone logo
© NYU Wagner
NYU Robert F. Wagner School of Public Service

NYU Robert F. Wagner School of Public Service

NYU Robert F. Wagner School of Public Service

Sissejuhatus

NYU Robert F. Wagneri avaliku teenistuse kõrgkool valmistab avaliku teenistuse juhte ette, et viia ideed toiminguteks, millel on tõhus ja kestev mõju avalikkusele. Meie teaduskonna teadustöö muudab inimeste suhtumist olulistesse avalikesse küsimustesse, mõistab neid ja nendes tegutseb. Pakume oma õpilastele kriitilisi oskusi, juurdepääsu kõigele, mida New York City pakub, ja sügavat arusaamist avalike teenuste väljakutsete kontekstist – mida nad kasutavad linnade ja kogukondade täiustamiseks kogu maailmas.

Meie pakkumised on mitmekesised ja loodud vastama paljudele huvidele ja karjäärieesmärkidele. Ükskõik, kas soovite olla dünaamiline juht mittetulundussektoris, kujundada tervishoiupoliitikat või töötada välja linnaplaneerimise lahendusi, NYU Wagneril on teie jaoks õige programm. Meie kraadivalikute hulka kuuluvad avaliku halduse magistrikraad avaliku ja mittetulundusliku juhtimise ja poliitika alal, avaliku halduse magistrikraad tervisepoliitikas ja juhtimises, linnaplaneerimise magistrikraad, tervishoiukorralduse magistrikraad, terviseõiguse ja strateegia magistrikraad. (pakutakse koos NYU õigusega), avaliku poliitika magistrikraad, avaliku halduse magistrikraad, mitmesugused edasijõudnud sertifikaadid, mitte-kraadivalikud ja Ph.D. riigihalduses.

Sisseastumised

Astuge sisseastumisprotsessis järgmine samm: saate lisateavet NYU Wagneri uutele ja kogenud avalike teenuste juhtide programmide, eelseisvate kandideerimistähtaegade ja avalduse esitamiseks vajaliku kohta.

Taotlusprotsess

Mida oodata, kui kandideerite mõnda NYU Wagneri kraadiõppeprogrammi

Materjalide kontrollimine:

 • Kõiki esitatud taotlusi hinnatakse täielikkuse ja täpsuse osas, enne kui need edastatakse läbivaatamiseks.
 • Kui on vaja täiendavaid materjale või teavet, teavitatakse taotlejaid nende olekulehe kaudu ja neile antakse võimalus esitada kõik vajalikud materjalid enne postitatud tähtaega.
 • Pange tähele, et taotleja vastutab selle eest, et kõik nõutavad materjalid saaksid vastavaks taotlemise tähtajaks kätte. Taotlejad peaksid nõutavate materjalide oleku kohta lugema oma olekulehte.
 • Vastuvõtukomisjon ei saa taotlust läbi vaadata enne, kui kõik nõutavad materjalid on laekunud.

Rakenduse ülevaatus:

 • Kui taotlus on kinnitatud, edastatakse see vastuvõtukomisjonile läbivaatamiseks.
 • Sisseastumiskomisjon vaatab läbi kõik taotluse komponendid, sealhulgas akadeemiline ajalugu, töökogemus, esseed, testitulemused ja referentskirjad. Vaadake üle NYU Wagneri vastuvõtukriteeriumid täieliku teabe saamiseks selle kohta, mida me kõigi kandidaatide puhul ootame.

Sisseastumisotsused:

 • Vastaval taotlustähtpäeval kella 23:59 EST saabunud täidetud avaldused saavad vastuvõtuotsuse vastava otsuse avaldamise kuupäevaks.
 • Sisseastumisotsuse vabastamise kuupäevad leiate ülaltoodud taotluste ajakavast.

Sisseastumisest teatamise võimalused:

 • Sissepääsu pakkumine
 • Sissepääsu pakkumine programmi, mis erineb sellest, kuhu kandideerisite
 • Vastuvõtmisest keeldumine

Asukohad

 • New York

  Lafayette Street, 295, 10012, New York

  Küsimused