Keystone logo
OBS Business School

OBS Business School

OBS Business School

Statistika

OBS arvudes

OBS Business School on Hispaania esimene 100% veebipõhine ärikool. Alates 2006. aastast, mil see asutati, on kool koolitanud üle 20 000 juhi ja spetsialisti. Enam kui 250 aktiivse õpetajaga 25 erinevas riigis on OBS juhtiv uuenduslike programmide osas, mis näevad ette ärikeskkonna muutusi. Lisaks pakub kool kahekordset kraadi koos Barcelona ülikooliga, mis on Hispaania peamine avalik -õiguslik ülikool, millel on rohkem kui 560 aastat ajalugu.

Meie õpilased koosnevad 45 erinevast rahvusest ja 5 erinevast mandrist, millest 55% on mehed ja 45% naised. Tuleb märkida, et 95% meie üliõpilastest on kõrgharidusega ja 32% MBA või magistrikraadiga. Lõpuks sisaldab 100% erialast kogemust ja 77% on tegevjuhid või juhid.

OBS Business School üks suurimaid panuseid on olnud paindliku metoodika väljatöötamine, mis võimaldab õpilastel ühitada pere-, töö- ja akadeemilist elu. Tänu sellele metoodikale oleme viimase aasta jooksul koolitanud üle 2900 spetsialisti ning OBS -i järelkontrolli ja õpingute lõpetamise näitajad on keskmiselt 91%. Sel põhjusel võime väga uhkusega öelda, et 9 õpilast kümnest soovitab meid.

Lühidalt öeldes OBS vajaduse kvaliteetse pideva koolituse järele ilma füüsiliste tõketeta, mis võimaldab sobitada tänapäeva turgudel nõutavat professionaalset arengut meie tööeluga.

  Edetabelid

  Programmide kategoorias on hispaania keele Ibero-Ameerika edetabel Internetis valinud 6 OBS meistrit oma kategooriate parimateks veebiprogrammideks. See on ülemaailmne MBA (parim veebipõhine MBA), turundusjuhtimise ja kaubandusjuhtimise magister (parim veebiturunduse juhtimise magister), personalijuhtimise magister (parim magistrant online personalijuhtimises), projektijuhtimise magister (parim magistrikraad Projektijuhtimine veebis), tarneahela juhtimise ja logistika magister (parim tarneahela juhtimise magister võrgus) ja finantsjuhtimise magister (parim finantsjuhtimise magister veebis).

  Kuid see pole veel kõik ja see on see, et OBS Business School on tunnistatud konsultatsioonifirma Hamilton Global Intelligence korraldatud veebipõhiste kõrgkoolide edetabeli paremuselt teiseks ärikooliks.

  Lisaks on Eduniversali parimate meistrite ülemaailmse edetabeli 2015-2016 edetabelis peetud digitaalse ümberkujundamise ja äriarenduse magistrit ning innovatsiooni ja ettevõtluse magistrit maailma kahe parimaks oma teadmiste alal.

  Asukohad

  • Barcelona

   Avinguda Josep Tarradellas i Joan 171-175, L’Hospitalet de Llobregat, Barcelona, 08901, Barcelona

   • Bogotá

    Calle 76,No. 11-35 Piso 6, , Bogotá

    • Lima

     Edificio Prisma Tower Av. Juan de Aliaga N° 425, piso 7 oficina 704 Magdalena del Mar, , Lima

     Küsimused