Keystone logo
OCAD University

OCAD University

OCAD University

Sissejuhatus

OCAD University

OCAD U on Kanada kujutlusvõime ülikool

Asutatud aastal 1876, OCAD U on pühendatud kunsti- ja disainiharidusele, praktikale ja teadustööle ning teadmistele ja leiutistele mitmesugustes valdkondades. OCAD U tugineb pidevalt oma traditsioonilistele, stuudio põhistele tugevatele külgedele, lisades uusi lähenemisviise õppimisele, mis toetavad valdkondadevahelist praktikat, koostööd ja uute tehnoloogiate integreerimist. Kujutise ajastul on OCAD U kogukonna liikmed ainulaadselt kvalifitseeritud tegutsema katalüsaatorina järgmise kanadalaste kultuuri, tehnoloogia ja elukvaliteedi edasiminekuks.

Meie programmid ja teadusuuringute sild on digitaalse meedia ja disaini, jätkusuutlikkuse, tervise ja heaolu, kultuurilise mitmekesisuse ja põlisrahvaste kultuuridega.

Meie õpilased tegelevad loomingulise stuudio-, esteetilise ja tehnilise õppega, samuti kriitiliste, teoreetiliste, teaduslike ja ajalooliste teadmiste ja meetoditega.

Lõpuks inspireerib meie asukoht. OCAD U asub rahva kunsti, disaini, äri ja uue meediakapitali keskmes, New krediidi Mississaugase, Haudenosaunee, Anishinaabe ja Huron-Wendati esivanematel ja traditsioonilistel aladel. selle maa hooldajad, kus me seisame.

116258_116196_cityshot-topchoice9.jpg

Meie nimed

 • 1876: Ontario kunstikool
 • 1886: Toronto kunstikool
 • 1890: Kesk-Ontario kunsti- ja tööstusdisaini kool
 • 1912: Ontario kunstikolledž
 • 1996: Ontario kunstikolledž
 • 2010: Ontario Kunsti- ja Disainiülikool (OCAD U)

OCAD University asub Toronto südames Ontario kunstigalerii ja ajaloolise Grange'i pargi kõrval. Selle kasvav lõunakampus on linna jõudsalt areneva kunsti- ja meelelahutuspiirkonna viie minuti kaugusel.

Sharp disainikeskus

Nüüd Toronto arhitektuurimärgiks, ikooniks Sharp Center for Design avati 2004. aastal osana suurest $ 42,5 miljoni ülikooli ümberehitusest. Auhinnatud, must-valge “laudplaadi” struktuur seisab OCAD University hoone kohal 12 mitmevärvilisel terasjalal. Keskus on nime saanud heategijate Rosalie ja Isadore Sharp nime all ning on koduks OCAD U's Disainiteaduskonnale. Selle kujundas tunnustatud briti arhitekt Will Alsop koostöös Toronto baasil asuva Robbie / Young Wrighti arhitektidega Inc koos konstruktoritega Carruthersist

Auhinnad

 • Briti Arhitektide Kuninglik Instituut Worldwide Award, 2004
 • Võistluse auhind, Toronto arhitektuuri- ja linnaplaneerimise auhinnad, 2005
 • Kõige silmapaistvam tehniline projekt, Canadian Consulting Engineering Awards, 2005
 • Benjamin Moore lepingu välispreemia, 2006 (auhinnatud Will Alsopile)

116257_116197_A-AGOtopchoice2.jpg

Visioon ja missioonid

Visioon

Kujutiste poolt muundatud

OCAD University vaidlustab teid meie aja küsimuste auditeeritud ja vastutustundlikul rakendamisel kunsti, disaini, sotsiaalteaduste, humanitaarteaduste ja teaduste tugeva koosmõju kaudu.

Missiooni kirjeldus

Sina

 • Kutsume teid üles looma teadlikke, heldeid ja rõõmsameelseid kogukondi, mis integreerivad mitmeid perspektiive ja kriitilisi tavasid.

Audacious ja vastutustundlik tegutsemine

 • Toetame mitmekesisust ja vastupidavust ning praktiseerime võrdsust, kaasatust, jätkusuutlikkust ja põlisrahvaste hääli ja kultuure.

Meie aja küsimused

 • Me otsime ja reageerime meie aja küsimustele, et rikastada oma distsipliine ja tegutseda transformatiivsete sotsiaalsete, majanduslike, keskkonnaalaste ja kultuuriliste mõjuritena.

Kunsti, disaini, sotsiaalteaduste, humanitaarteaduste ja teaduste võimas koosmõju

 • Teeme koostööd materjalide, andmete, tehnoloogiate, ideede ja pedagoogika ning erinevate põlisrahvaste perspektiividega, et toetada ainulaadset uurimistööd, stuudio praktikat ja õppimist, luues interdistsiplinaarseid ja tekkivaid teadmiste vorme.

116259_116194_campus.jpg

Ülikooli omadused

  English Language Requirements

  Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

  Asukohad

  • Toronto

   100 McCaul Street, M5T 1W1, Toronto

   Küsimused