Keystone logo
Okinawa Prefectural University Of Arts

Okinawa Prefectural University Of Arts

Okinawa Prefectural University Of Arts

Sissejuhatus

Okinawa Prefectural University Of Arts avas uksed ajaloolises Shuri linnas, Ryukyu kuningriigi keskuses, maal, mis kunagi õitses merenduses. Sel aastal täitub ülikoolil kolmkümmend viies aastapäev. Meie aluspõhimõtted rõhutavad nii Okinawa kultuuri loodud erilise ilu kui ka inimkonna universaalse ilu poole püüdlemist. Sellistele põhimõtetele tuginedes on meie ülikool jätkuvalt pühendunud andekate isikute edendamisele, kes suudavad traditsioonilisi kunste edukalt arendada ja arendada, samuti neile, kes saavad uudseid kunstiloomingu valdkondi uurida, aidates seega ülemaailmselt kaasa kunsti ja kultuuri edendamisele.

Kunstitegevus, milles inimloomust uuritakse ja seda väljendatakse sõltumatu vaimu kaudu, on kindlasti meie liigi ainulaadne. Tõepoolest, kunst on olnud inimkonna osa iidsetest aegadest, nagu on näidatud koopakunsti näidetest eelajaloolisest ajast ja esemeid meie Jomoni kultuurist. Tänapäeval elame kõrgelt võrgustunud infoühiskonnas ja seetõttu on suure tundlikkuse arendamine nii iseeneses kui ka vaatenurgas loodusmaailmale muutunud hädavajalikuks vajaduseks rohkem kui kunagi varem. Neilt meist, kes selles maailmas kunstiga tegelevad, oodatakse olulisi rolle ja kindlasti rohkem kohustusi.

Meie ülikool võtab endale kohustuse kasvatada inimesi, kes esindavad järgmisi põlvkondi ja annavad end rikastatud inimkonnale, ühiskondlikkusele ja rahvusvahelisele vaatenurgale, noori, kes saavad maailmale oma panuse anda professionaalidena, nagu kunstnikud, esinejad, teadlased ja haridustöötajad. Sellist eesmärki silmas pidades rakendab ülikool oma õppekava väikeklasside õpetamise kaudu, tuues nii esile iga üliõpilase unikaalsuse. Aitame oma bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastel püüda omandada sügavamat arusaamist erinevatest väärtustest ja mitmetahulistest seisukohtadest, mis on olulised neile, kes soovivad olla kunstnikud. Tänapäeva arenenud IKT -ühiskond juhib ka maailma globaliseerunud standardiseerimist. Seetõttu on meie jaoks ülioluline jätkata kriitiliste vaatenurkade kinnitamist, mis ei sisalda neid olemasolevaid tavaväärtusi, mis on tõepoolest kunsti mitmekesisuse ja originaalsuse alus.

See kaunis lõunapoolne saar koos maailmapärandi nimistusse on rikas ajaloo ja keskkonnaga. Märkimisväärne ajalooline ajastu hõlmab suurt kauplemisajastut kuni tänapäevani - ajavahemikku, mil inimesed on omaks võtnud erinevaid kultuure ja loonud oma rikkaliku, ainulaadse kultuuri ja kunstiliigi. Mis puutub Okinawa keskkonda, siis hooajalisi muutusi looduses on tunda isegi meie linnapiirkondades. Sellised elemendid Okinawa ajaloos ja keskkonnas toovad paratamatult paindlikku meelt ja vastupidavat tahet, mis on vajalik neile, kes soovivad elada oma kunstis ja kunsti poolt.

Asukohad

  • Naha

    Naha, Jaapan

    Küsimused