Keystone logo
Old Dominion University

Old Dominion University

Old Dominion University

Sissejuhatus

Sissejuhatus

Pakkudes põnevaid õppimisvõimalusi ning maailmatasemel auhinnatud õppejõudude teadmisi ja kogemusi, Old Dominion University veebiprogrammid ideaalselt tänapäeva õpilaste vajadusi.

Kvaliteetne haridus

Old Dominion University, mis asub Norfolki rannikuäärses linnas, on Virginia ettevõtliku meelega doktoriõppe ülikool, kus on üle 24 000 üliõpilase, ranged akadeemikud, energiline elamukogukond ja algatused, mis annavad Virginia majandusele igal aastal 2,6 miljardit dollarit. Ligi 100 aastat tagasi alguse saanud ajalooliste juurtega ODU on nüüd üks väheseid avalikke ülikoole, millel on Carnegie fondi „Doktoriülikoolid: kõrgem teadustegevus”. Meie professorid loovad teadmisi ja jagavad neid. Programmide kvaliteedi tõendamiseks on Old Dominion University Lõuna -Kolledžite ja Koolide Assotsiatsiooni kolledžite komisjon akrediteerinud, andmaks välja küpsus-, magistri-, haridusspetsialisti- ja doktorikraadi. Lisaks on paljud ülikooli õppeprogrammid individuaalselt akrediteeritud kõrghariduse akrediteerimise nõukogu tunnustatud spetsialiseeritud asutuste poolt.

Mugavad kursused Sünkroonseid ja asünkroonseid veebikursusi pakkuv ODU võimaldab õpilastel jätkata haridusteed ning vastata siiski pere ja töö nõudmistele. Lisateavet meie veebipõhise õpikeskkonna kohta leiate siit .

Tugiteenused Old Dominion University pakuvad veebipõhistele üliõpilastele sama akadeemilist tuge ja ressursse kui ülikoolilinnakus. Tutvuge meie veebipõhiste akadeemiliste ressurssidega siin . Tehniline tugi on saadaval kogu päeva ja öö, igal päeval aastas.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Norfolk

    Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401, VA 23529, Norfolk

Küsimused