Keystone logo
Opole University

Opole University

Opole University

Sissejuhatus

Umbes

Tere tulemast Opooli ülikoolisse - üheks 19 riigi ülikoolist Poolas. Kuigi see näib olevat suhteliselt noor, 1994. aastal loodud ülikool, on see pikaajaline akadeemiline traditsioon, kuna see loodi Poola parimate pedagoogikaakadeemiate liitumise tulemusena - Opole Kõrgem Pedagoogika Kolledž ja Katoliikliku Ülikooli Opole filiaal Lublinis.

Tänapäeval on meie ülikool koosnenud kaheksa teaduskonnast ja mitmetest teistest üksustest, mis moodustavad koos dünaamilise, kaasaegse ja akadeemilise institutsiooni õpetamise kõrgeimate standarditega.

Opole ülikool laiendab pidevalt oma hariduspakkumist ja arendab koostööd nii akadeemiliste kui ka äripartneritega nii Poolas kui ka välismaal. Meie õpilased saavad Erasmuse programmi või Euroopa magistriprogrammi raames praktiseerida ja vahetada. Nad saavad mitmesuguseid stipendiume ja toetusi ning saavad arendada oma huve ja kirge, osaledes paljudes erinevates tegevustes teaduse, spordi ja kultuuri vallas.

Tänu paljudele õppevaldkondadele ja erialadele saate hõlpsalt leida programmi, mis vastab teie huvidele ja annab teile tulevase karjääri ja elu jaoks vajalikud teadmised ja oskused.

Opole ülikooli filoloogia teaduskonna võõrkeele poola keele ja kultuuri kool pakub põliselanike poola keele kursusi ja valmistab meie üliõpilased ette kõikide Euroopa standardite kohaselt eksamid - Akadeemilise tunnustamise büroo ja rahvusvahelise börsi tunnistus Poola keele oskuse tunnustamine võõrkeelena.

Asukohad

  • Opole

    pl. Kopernika 11a, 45-040, 45-040, Opole

Küsimused