Keystone logo
Oslo Met University

Oslo Met University

Oslo Met University

Sissejuhatus

OsloMet on mitmekülgse akadeemilise profiiliga ja selge rahvusvahelise suunitlusega linnaülikool. Läbiviidud uuringute ja koolitatavate õpilaste kaudu püüab OsloMet vastata ühiskonna ja tööturu vajadustele. OsloMet on tulevikku mõtlev ja pühendunud uute tehnoloogiate ja uuenduslike lahenduste kasutusele võtmisele, mis parandavad ülikooli juhtimist.

Meie väärtused

Õppimine

Tihedas koostöös ühiskonna ja tööandjatega aitavad meie teadmised ja kogemused kaasa õppimisele ja õppeprogrammide kaasajastamisele. Samuti aitab see kaasa asutuse, üksikute üliõpilaste ja töötajate arendamisele.

Uuenduslik

Innovatsioon nõuab koostööd erialade, elukutsete ja ühiskonna sidusrühmade vahel. Meie eesmärk on olla uudishimulik ja avatud suhetes ühiskonna, tööandjate ja ettevõtetega ning toome uusi teadmisi, mis pakuvad lahendusi homse päeva väljakutsetele.

Mitmekesine

Meie asukoht Oslo piirkonnas annab meile head võimalused linna mitmekesise elanikkonna mõistmiseks ja sellest kasu saamiseks. Me edendame võrdsust ja mõistmist ühiskonnas üldiselt ning eriti oma õpilaste ja töötajate seas.

Asukohad

  • St. Hanshaugen

    Pilestredet,46, 0167, St. Hanshaugen

    Küsimused