Keystone logo
Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Sissejuhatus

OsloMet on mitmekesise akadeemilise profiiliga ja selge rahvusvahelise suunitlusega linnaülikool. OsloMet püüab meie läbiviidavate uuringute ja koolitavate õpilastega vastata ühiskonna ja tööturu vajadustele. OsloMet on tulevikku vaatav ja pühendunud uute tehnoloogiate ja uuenduslike lahenduste kasutuselevõtule, mis parandavad ülikooli juhtimist.

Õppimine

Tihedas koostöös ühiskonna ja tööandjatega aitavad meie teadmised ja kogemused kaasa õppimisele ja õppeprogrammide kaasajastamisele. Samuti aitab see kaasa asutuse, üksikute üliõpilaste ja töötajate arendamisele.

Uuenduslik

Innovatsioon nõuab koostööd erialade, elukutsete ja ühiskonna sidusrühmade vahel. Meie eesmärk on olla uudishimulik ja avatud suhetes ühiskonna, tööandjate ja ettevõtetega ning toome uusi teadmisi, mis pakuvad lahendusi homse päeva väljakutsetele.

Mitmekesine

Meie asukoht Oslo piirkonnas annab meile head võimalused linna mitmekesise elanikkonna mõistmiseks ja sellest kasu saamiseks. Me edendame võrdsust ja mõistmist ühiskonnas üldiselt ning eriti oma õpilaste ja töötajate seas.

Asukohad

  • Majorstuen

    Kirkeveien,1B, 0266, Majorstuen

    Küsimused