Keystone logo
Oregon State University

Oregon State University

Sissejuhatus

Maa-, ookeani- ja atmosfääriteaduste kolledž on Oregon State University maateaduste uurimis- ja akadeemiliste programmide keskus. Meie teadlased ja üliõpilased on avastamise eesliinil, alates ookeani sügavustest kuni kaugete mäetippudeni, meie koduhoovidest kuni Maa otsteni ja tipptasemel laboritest, mis viivad meie saali kogukondadeni mida teenime oma uurimistöö tulemustega. Kõigil erialadel on meie õppejõud tuntud oma teaduse poolest ja hinnatud asjatundlikkuse eest.

Meie geoloogiaprogramm on planeeti uurinud üle sajandi.

Meie okeanograafiaprogramm on edetabelis nr. 3 maailmas.

Oregon State University on ajakirja Nature poolt maailma kõige tugevamate maa- ja keskkonnateaduste programmide hulgas ning meie programmid on viinud Oregoni osariigi staatuseni "üks parimatest kliimamuutusi lahendavatest ülikoolidest".

Neli meie õppejõust on osalenud IPCC (Intergovernmental Panel on Climate Change) aruannetes, mida peetakse teaduslikuks kullastandardiks inimeste põhjustatud kliimamuutuste riski hindamiseks.

Meie kodu on riigi üks suuremaid settesüdamike arhiive, mis võimaldab meil paremini mõista minevikku ja ennustada tulevasi olusid meie planeedil.

Meie teaduskond on pälvinud kõrgeima tunnustuse kõige auväärsematelt seltsidelt ja sihtasutustelt, sealhulgas MacArthuri "Geeniuse stipendiumilt", Alfred P. Sloani fondi stipendiumilt ja üle tosina stipendiumilt Ameerika Geofüüsika Liidult.

Asukohad

  • Corvallis

    Corvallis, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused