Keystone logo
Otterbein University

Otterbein University

Otterbein University

Sissejuhatus

Otterbein on piirkondlikult akrediteeritud vabade kunstide ülikool. Alates asutamisest 1847. aastal on Otterbein tunnustatud oma tempot seadvate ideaalide, murrangulise integreeriva õppe õppekava, kuulumata riigi esimeste ühisharidusasutuste ja pühendumuse eest teenida avalikke hüvesid. Asudes maalilises Westerville'is Ohios - vaid mõne minuti kaugusel Columbuse kesklinnast -, oleme ideaalseks asukohaks bakalaureuse- ja magistrantidele, et leida praktika ja ülemaailmseid võrgustamisvõimalusi.

Westerville on Ohio Columbuse kirdepoolsel küljel asuv 36 000 elanikuga elamurajoon, mis pakub väikelinna atmosfääri koos kõigi suurlinna mugavuste ja võimalustega. Otterbeini 140 aakri suurusel ülikoolilinnakul on ajalooline Towers Hall, mis ehitati 1872. aastal ja mis on kantud ajalooliste paikade riiklikusse registrisse. Ligikaudu 3000 meest ja naist kogu Ameerika Ühendriikidest ja mitmest välisriigist.

Otterbein pakub võimalust valida rohkem kui 70 eriala ja 44 alaealise seast ning individuaalsed õppekursused. Pakume ka viit ärijuhtimise, hariduse ja õenduse kraadiõppe programmi, sealhulgas meie õenduspraktika doktor.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Westerville

    South Grove Street,1, 43081, Westerville

    Küsimused