Keystone logo
Örebro University

Örebro University

Örebro University

Sissejuhatus

Örebro University on noor, kaasaegne ja kiiresti kasvav ülikool, millel on ambitsioonikas tulevikuplaan. Meie tudengid ja teadlased on elavaks tõendiks meie eesmärgist luua atraktiivne koht nii tööks kui ka õppimiseks.

Meie visioon - julgus üle vaadata ja võime areneda - on meie igapäevase töö alus. Meie magistrandid on pärit kogu maailmast ja saavad kasu tihedast kontaktist teiste õpilaste, õpetajate, teadlaste ja professoritega - meie klassi suurus ei ole kunagi suurem kui 30 õpilast.

Pakume kvaliteetseid rahvusvahelisi magistriprogramme erinevatel erialadel: ühiskonnaõpetus, kommunikatsioon, statistika, informaatika, keemia, robootika, meditsiin, füsioloogia ja majandus.

Meil on kaks ülikoolilinnakut - peamine ülikoolilinnak ja meie spetsialiseeritud meditsiinilinnak.
Mõlemad on hästi ühendatud Örebro kesklinnaga, samuti on nad looduslähedased.

Örebrol on ka üks laiaulatuslikumaid spordi- ja ürituste valikuid Rootsi linnades ning see asub kadestamisväärselt – Stockholmi, Göteborgi ja isegi Oslosse pääseb Örebrost otse.

Meil on rida osakondi, mis on loodud selleks, et aidata Y OU alates huvide registreerimisest kuni registreerumiseni õppesse. Võimaliku üliõpilasena saab Y OU taotlusprotsessist otsest abi; Pärast vastuvõtmist pakume spetsiaalset tuge majutuse, viisapäringute ja muuga. Kui y OU saabub Örebrosse, tervitab y OU meie õpilastoe meeskond, kes korraldab uute saabujate jaoks põhjaliku tutvustusprogrammi.

Kui teie OU soovite õppida kvaliteetset magistriprogrammi ja kogeda parimat, mida Rootsil on pakkuda, kaaluge oma esimeseks valikuks Örebro University .

Asukohad

  • Örebro

    Örebro University , SE-701 82, Örebro

Küsimused