Keystone logo
© Oxford Brookes University
Oxford Brookes University

Oxford Brookes University

Oxford Brookes University

Sissejuhatus

Oxford Brookes University pakub maailmatasemel üliõpilaskogemust kaunis linnas, mille rikas ajalugu ulatub sajandite taha. Üks maailma tuntumaid hariduskeskusi, Oxfordi linn on kuulus säravate mõistuste, murranguliste uuringute ja hämmastavate avastuste poolest. Kuna peaaegu veerand elanikkonnast on üliõpilased, toimub Oxfordis palju. Linnas on igaühele midagi, sealhulgas uskumatud muuseumid, galeriid, pargid, pubid ja restoranid. Oxford on Londonist vaid tunni kaugusel ning seal on 24-tunnine bussiühendus linna ja selle peamiste lennujaamadega.

Oleme üks Ühendkuningriigi juhtivaid kaasaegseid ülikoole, millel on ülemaailmne maine tipptasemel õpetamise, põneva üliõpilaselu ning tugevate sidemete poolest äri ja tööstusega. Oxford Brookesi kursused ei anna teile ainult kraadi – need annavad teile tööpraktikat, erialaseid teadmisi, püsivaid sidemeid, integreeritud karjäärinõustamist ja palju muud teie tööalase konkurentsivõime suurendamiseks. Õppides Oxford Brookesis, omandate põhioskused ja ülemaailmse kogemuse, et olla edukas valitud karjääris ja saada rahvusvaheliselt töövõimeliseks.

Ülikooli alustamine on põnev, kuid samas ka suurte muutuste aeg, nii et teeme teile hõlpsa juurdepääsu laiale toele ja nõuannetele. Oleme teie jaoks olemas – õpiabi, karjäärinõustamine ja heaolunõustamine. Meie rahvusvaheline üliõpilaste nõustamismeeskond aitab kõigega alates viisadest kuni töövõimalusteni. Nad korraldavad ka põnevaid reise mööda Ühendkuningriiki, et saaksite õppimise ajal näha riiki rohkem!

Meil on valik ülikoolimajutusvõimalusi, mis on suurepärane koht inimestega üle kogu maailma kohtumiseks ja ülikoolielu sisseelamiseks. Koht meie saalides on teile garanteeritud, kui teete meile oma kindla valiku ja kandideerite tähtajaks.

Miks valida Oxford Brookes?

 • Oxford on suurepärane koht üliõpilaseks olemiseks.
 • Meie tugev maine suurepärase õpetamiskvaliteedi poolest.
 • Tööpraktika võimalused.
 • Auhinnatud kaasaegsed õppe- ja õppimisvõimalused.
 • Inglise keele ja Pathway kursused, mida meie põhilinnakus õpetavad ülikooli õppejõud.
 • Mõnede kursuste jaoks on saadaval nii septembri kui ka jaanuari alguskuupäevad.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Headington

  Headington Road, OX3 0BP, Headington

 • Wheatley

  Oxford Brookes University Wheatley Campus, OX33, Wheatley

  • Oxford

   Oxford Brookes University Harcourt Hill Campus, OX2 9AT, Oxford

   • Swindon

    Faculty of Health and Life Sciences Oxford Brookes University Delta 900 Welton Road Westlea, SN5 7XQ, Swindon

    Küsimused