Keystone logo
© Penn State Great Valley
Pacific Lutheran University

Pacific Lutheran University

Pacific Lutheran University

Sissejuhatus

PLU eesmärk on harida üliõpilasi läbimõeldud uurimise, teenimise, juhtimise ja hooldamise eest - teiste inimeste, nende kogukondade ja Maa jaoks.

Pacific Lutheran University integreerib sihikindlalt vabad kunstid, erialased õpingud ja kodanikuosaluse kaunis Vaikse ookeani loodeosas. Omanäoliste rahvusvaheliste programmide ja üliõpilaste teaduskonna tihedate uurimisvõimalustega aitab PLU oma 3100 erinevat usku ja tausta omavat üliõpilast kursuste, mentorluse ja praktika kaudu maailmatasemel Puget Soundi piirkonna ettevõtetes ja asutustes oma elukutset mõista.

1890. aastal Norra sisserändajate asutatud PLU jätkab luterliku kõrghariduse omapärast traditsiooni pühendumisega teadmiste edasiarendamisele, läbimõeldud uurimisele ja küsitlemisele, maailma teenistuses olevate kodanike ettevalmistamisele ja käimasolevale reformile. Washingtonis Tacoma Parklandi naabruses asuv PLU asub piirkonnas, mis pakub ka tohutuid võimalusi vaba aja veetmiseks, kultuuri ja spordi harrastamiseks.

MAAILMA SÕLMITUD, ÜLESÕNAV ÕPPEKESKKOND

Üliõpilaste ja õppejõudude toetamiseks, kui nad uurivad elu suuri küsimusi ja tegelevad täisväärtusliku ja sisuka tööga, asutas ülikool loodusliku lootuse kutsekeskuse. Iseloomult lootusrikas uurimine, õppejõudude ja üliõpilaste ühised kutsumuseotsingud kestavad isegi siis, kui elame maailmas, kus me elame, ennustamatu ja ettearvamatu olemuse taustal.

Esimene Ameerika ülikool, kus on Study Away klassid kõigil seitsmel mandril üheaegselt, PLU on ka esimene lääneranniku eraülikool, kes sai maineka senaatori Paul Simoni auhinna ülikoolilinnaku rahvusvahelistumise eest. President Obama kõrghariduse kogukonna teenistuse aumärgi autasu korraldab PLU Emmy auhinnatud MediaLabi; armee ROTC MacArthuri auhinnatud üksus; ja üle 100 klubi ja tegevuse, sealhulgas 19 ülikoolide kergejõustikumeeskonda NCAA III divisjoni loodekonverentsil.

Ülikool kuulub järjekindlalt USA News & World Reporti läänemaailma parimate ülikoolide 20 parima hulka ja hiljuti nimetati ta läänes neljandaks veteranide parimate kolledžite kategoorias. Samuti on see Washington Monthly College Guide'i hinnangul üleriigiliselt 4 protsenti magistriülikoolidest. Alates 1975. aastast on ülikool tootnud 100 Fulbrighti teadlast.

PLU on tuntud oma pühendumuse poolest mitmekesisusele, õiglusele ja jätkusuutlikkusele. Kõrghariduse jätkusuutlikkuse edendamise assotsiatsioon (AASHE) tunnustas ülikooli jätkusuutlikkuse alase rekordi eest kuldauhinnaga. PLU otsib õpilasi igast võimalikust taustast – kõigist religioonidest, kõikidest rassidest, kõigist sotsiaalmajanduslikest rühmadest, igasuguse seksuaalse sättumusega – üle kogu maailma. 2018–2019 õppeaastal on 41 protsenti saabuvatest esmakursuslastest oma peres esimene põlvkond, kes õpib kolledžis; 45 protsenti tunnistab end värvilisteks õpilasteks; ja 34 protsenti on Pell Grant'i abikõlblikud.

Ja juba rohkem kui 40 aastat on PLU rahvusvaheliselt tuntud oma holokausti ja genotsiidi uuringute programmi poolest, mis hõlmab nüüd Kurt Mayeri nimelist holokausti uuringute õppetooli ja iga-aastast holokaustihariduse konverentsi Powell-Helleri konverentsi. 2014. aasta sügisel sai PLU ainsana vähestest ülikoolidest üle kogu riigi, pakkudes alaealist holokausti ja genotsiidi uuringutes.

Veel üks PLU tunnusjooni on riiklikult tunnustatud kunstide ja kommunikatsiooni kool. Viimased vilistlased esinevad ja loovad Broadwayl, televisioonis ja filmis, samuti lavadel ja kontserdisaalides üle kogu maailma ning uudiste- ja meediaorganisatsioonides üleriigiliselt. Hiljuti renoveeritud 20 miljoni dollari väärtuses Karen Hille Phillipsi lavakunstikeskus on Lõuna-Puget Soundi piirkonna esinduslikem lavakunstikeskus.

Ülikool pakub 44 peaeriala ja 54 kõrvaleriala, samuti ärijuhtimise, loovkirjutamise, hariduse, kinesioloogia, turundusanalüütika, abielu- ja pereteraapia ning õenduse kraadiõppe ja erialaseid programme.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Tacoma

    Park Avenue South,12180, 98447, Tacoma

    Küsimused