Keystone logo
Pacifica Graduate Institute

Pacifica Graduate Institute

Pacifica Graduate Institute

Sissejuhatus

72267_DSC03256_preview.jpeg

Meie missioon

Pacifica Graduate Institute on akrediteeritud kõrgkool, kus pakutakse magistri- ja doktoriõppe programme, mis on kujundatud sügavpsühholoogia traditsioonides. Instituut on loonud haridusliku keskkonna, mis toob kaasa kultuurilise mitmekesisuse ja individuaalsete erinevuste austamise ning akadeemilise ringkonna, mis toetab vaba ja avatud uurimise vaimu. Õpilastel on Vaikse ookeani kahe ülikoolilinnakus muljetavaldav haridusressursside hulk, mis asuvad ranniku jalamuse ja Vaikse ookeani vahel, mõne miili lõuna pool Santa Barbara, California. "Pacifica on Instituudi missioon. Missioon, "anima mundi collende gratia" (hinge ja kogu maailma hingamine) on inspireerinud sõna-sõnalist hulgast teisi kaugeleulatuvaid inimesi - neid, kes nüüd kannavad nägemust ise. Selle kutsumise intensiivsus on paljude unistuste kaudu läbiviidav seemne impulss. Kultiveerituna avaneb see hinge säde, mis juurdub sügava psüühika animeeritud kohalolekust, isiklikule täitmisele ja õiglasemale ja viljakale planeedile. Üha keerukamas maailmas pakub Pacifica teaduskonna, personali, vilistlaste ja üliõpilaste stipendium ja teenistus hingekeskne "intelligentsus" lahutamatu osa sellest, mida meilt nüüd palutakse. "
- Stephen Aizenstat, Ph.D., kantsler, asutaja president.

72268_DSC03904_preview.jpeg

Pacifica Graduate Institute missiooni kinnitus

Pacifica Graduate Institute ülesanne on edendada psühholoogia ja mütoloogiliste uuringute loovat õpet ja uurimistööd, mis on kujundatud sügavpsühholoogia traditsioonides.

Pacifica on pühendunud inimese kujutlusvõime kingituste kasvatamisele ja kogumisele, luues vaba ja avatud uurimise vaimuga haridusliku keskkonna kooskõlas akadeemilise vabaduse tunnustatud väärtustega. Nii et need arusaamad võivad mõjutada meie ajastu isiklikke, kultuurilisi ja planeetilisi muresid, on see pühendumus sisaldunud moto: animae mundi colendae gratia - selle nimel, et hing ja kogu maailmas oleksid püstitatud.

Päritolu

Pacifica jälgib paljusid oma kesksetest ideedest iidsete jutuvestjate, dramaatiliste ja filosoofide pärandit kõikidelt maadelt, kes registreerisid kujutlusvõimalusi. Nende varaste meeste ja naiste pärand on kujunenud mitmetes kultuurilistes kontekstides, kaasa arvatud Freudi, Jungi ja teiste selle sajandi psühholoogide teoreetikute süstemaatilised uurimised. Sügavpsühholoogia mõisted tulenevad sellest pikast arengust ja on Vaikse ookeani orientatsiooni keskmes. Need ideed - näiteks sümboli ja metafoori tähtsus isiklikes ja kultuurilistes kujundites või dünaamilise vastasmõju tunnustamine loodusmaailma ja inimese psüühika maailma vahel - on esitatud kõigis instituudi programmides. Pacifica üliõpilased ja õppejõud aitavad kaasa selle rikkaliku teadmiste kogumisele läbi inimese kujutlusvõime keerukuse. Psühholoogia ja mütoloogiliste uuringute kontseptsioonide laiendamine väljaspool personaalset kui konsultatsiooniruumi ja väljaspool klassiruumi näeme psühholoogilist elu evolutsiooniliseks arenguks looduses, mis on elus kõikides meie maailma nähtustes ja süsteemides. Nende mitmemõõtmeliste vahetuste uurimisel ja nendega töötamisel toetame meie maailma tänapäeva muredele panust dialoogide kaudu inimese psüühika, kultuuri mütoloogiate, kollektiivse inimese kujutlusvõime ja elava planeedi vahel.

72269_DSC03397_preview.jpeg

Põhiväärtused / ideed

Aastate jooksul on Pacifica arendanud põhiväärtuste / ideede komplekti, mis juhendavad institutsioonilist elu, õppekavade arendamist ja hindamispraktikat.

Logod: idee, et akadeemiline tippsaavutus on meie õppekava, teadustöö ja stipendiumi teavitamisel keskne - mida tõendab teadlik teadlik teadvustav teadlikkus uute teadmiste suhtes, mis tuginevad kindlalt mineviku traditsioonidele, mis teavitavad kogu inimese arengut (intellekt, unistus, intuitsioon , sümptomid, tunne, kujutlusvõime ja muud teadmise viisid) seoses suurema sotsiaalse maailmaga.

Eros: avatud suhtlemise tähtsus, lugupidamine, hooldus ja südamlik suhtumine mitmekülgse kogukonna juurde, mis hõlmab ka armastust õppida kui inimese vaimu üllas eesmärki.

Teadvus: Pacifica kui "psühholoogilise kogukonna" teadlikkus, mis on seotud sügava psüühikaga, pööratakse tähelepanelikult tähelepanu isiklikule ja kogukonna enesehinnangule, teadvuse varju teadlikule hoolele ja päikese mõtlemise austamisele (põhjus) ja kuule peegeldus (unistus ja kujutlusvõime).

Ausus: vajadus õiglase, psüühikeskusega suhtumises, mis on juurdunud "tarkuse traditsioonides" ja pühendunud ausa ja hooliva osaluse kasvatamisele enese, meie õpilaste ja meie ümbritseva maailma vahel.

Teenus: meie endi ainulaadsete inimesteni, teistele Vaikse ookeani piirkonna kogukonna inimestele ja neile, keda me näeme, näiteks kõned, loengud, töötoad, kirjutamine, õpetamine; suutlikkus vaadata läbi kultuurivorme; kunstlik paigutus ja nähtamatu; ja meie pidev teenus meie sügavpsühholoogia, mittoloogiliste uuringute ja humanitaarteaduste valdkondades.

Juhtkond: maailmavaade hinge eest hoolitsemine, nagu on väljendatud Pacifica moto, "animae mundi colendae gratia", mis muutub jätkusuutlikuks kõigil tasanditel - alates meie võimalusest aktiivselt esineda imaginaalses uuringus meie kohalolekuga suuremates maakogukondades - töökoormast maakasutusele , meie viis ärijuhtimist meie ärimudelisse.

Asukohad

 • Carpinteria

  Lambert Campus 249 Lambert Road, CA 93013, Carpinteria

  • Santa Barbara

   Ladera Campus 801 Ladera Lane, CA 93108, Santa Barbara

   Küsimused