Keystone logo
Paderborn University

Paderborn University

Paderborn University

Sissejuhatus

Paderborn University on infoühiskonna ülikool. Selle väite alustalaks on meie tugev infotehnoloogia ja selle rakenduste alus, samuti IT tähtsus kasvaval hulgal erialadel. Kuid me tahame saavutada enamat: tahame aidata kaasa infoühiskonna teaduslikule ja tehnilisele arengule, kajastades samaaegselt neid arenguid kriitiliselt, võttes arvesse meie ühiskonna ajalugu, norme ja väärtusi. Selle saavutamiseks on vaja spektrit alates “rasketest” teadustest kuni kunstide ja humanitaarteadusteni, et üksteist täiendada ja õppida.

Meie missioon hõlmab tugevat rahvusvahelist ja kultuurilist kohalolekut, kuna infoühiskond on otsustavalt ülemaailmne ja ei tohiks jääda puhtalt intellektuaalseks ettevõtmiseks. Meie ülikooli orkester, meie draamarühm ja enam kui 70 erinevat spordiala on mõned olulised ülikooli tegevused, mis aitavad siin Paderbornis akadeemilist elu iseloomustada.

Meie viis teaduskonda hõlmavad laia valikut kunsti- ja humanitaarteaduste, ettevõtluse, loodusteaduste ja inseneriteaduste õppe kursusi. Pakume bakalaureuse- ja magistritasemel 63-kraadiseid programme. Lisaks mängivad Paderbornis olulist rolli õpetajakoolitusprogrammid.

Meie kompaktses ülikoolilinnaku ülikoolis on üle 20 300 õpilase, 255 professori ja raamatukogu, mis on avatud 350 päeva aastas. See pakub sõbralikku, rohelist ja ühendatud keskkonda, mis pakub üliõpilaste jaoks suurepäraseid teenuseid.

139252_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Teadusuuringud Paderborn University : interdistsiplinaarne, rahvusvaheline, rakendusele orienteeritud ja uuenduslik

Paderborn University on noor ja jõudsalt arenev ülikool, mis viib läbi suurepäraseid teadusuuringuid viies põhivaldkonnas. Kõigis teaduskondades teostatakse suures valikus teadustegevust, millel on kõrge interdistsiplinaarsus ja rahvusvahelisus. Paderborn University on sulandunud innovaatilisse ja dünaamilisse ärikeskkonda Ostwestfalen-Lippe piirkonnas, mis loob arvukalt valdkondadevahelisi koostöövõimalusi, millest on kasu nii teadlastele kui ka piirkonna majandusele.

Rõhutame interdistsiplinaarsust, kuna keerulised teaduslikud väljakutsed nõuavad täiendavate erialade koostööd. Üks näide on tihe seos infotehnoloogia ja inseneriteaduse vahel, luues mehaanilis-elektrotehnika valdkonnas ühiseid lahendusi, millel on ekspluatatsioonipotentsiaal ja tegelik lisandväärtus. Koos loodusteaduste alusuuringutega on selline koostöö oluline alus moodsa infoühiskonna kujundamisel. Sarnaselt vajavad interdistsiplinaarset lähenemist ka kultuurilise ja majandusarengu ning info- ja teadmusühiskonna muutuste analüüs ja uurimine. Neid küsimusi käsitletakse nii kultuuri-, sotsiaal- kui ka majandusteadustes ning need mõjutavad õpetajakoolitust ja kutseharidust.

Äri

Paderborni ülikool on suurepärane valik edukaks koostööks tööstuse ja innovatsioonile suunatud ülikooli vahel. Tehnoloogia ja teadmiste edasiandmine on siin esmatähtis. Me koolitame koolilõpetajaid, kes võivad teie ettevõtet inspireerida. Uuenduslikke ideid inkubeeritakse, paljutõotavaid arenguid toetatakse asjatundlikult ja ettevõtjad suunatakse edukate idufirmade poole.

Asukohad

  • Paderborn

    Warburger Straße 100, 33098, Paderborn

Küsimused