Keystone logo
Palm Beach Atlantic University

Palm Beach Atlantic University

Palm Beach Atlantic University

Sissejuhatus

Erinevalt teistest Ameerika ülikoolidest või ülikoolidest on PBA-s energia, keskkond ja kogukond. Meie inimesed juhinduvad oma kristlikest väärtustest. Meie akadeemilised pakkumised on tõestatud ja neid austavad tipptööandjad ja eliidi kõrgkoolid. Ja meie asukoht West Palm Beachi südames pakub piiramatuid akadeemilisi, meelelahutus-, puhke- ja ametialaseid võimalusi.

Meie bakalaureuse-, magistri- ja erialased programmid on järjestatud ja neid austatakse. Frederick M. õhtusöömaauhindade programm pakub eristuvaid, kõrgendatud õppimisvõimalusi. Meie kuus tippkeskust süvendavad teie teadmisi ja oskusi. Meie tipptasemel teadlaste teaduskond tunneb teid, teie lootusi ja unistusi. Kõik see ühendab endas akadeemilise kogemuse, mis valmistab teid juhtima kõige kõrgemal tasemel.

Meie ülikoolilinnakut, kogukonda ja kultuuri läbiv kristlik maailmavaade lisab PPA õppekogemusele ainulaadse mõõtme. Alates kohalolekust akadeemilises õppekavas kuni iganädalase kabelini kuni teenindusõppe ja missioonireisideni kujundab see usupõhine sihtasutus teie kogemusi ja valmistab teid ette sellise eetilise ja põhimõttelise väljavaadega, mida tänapäeva tööandjad hindavad.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • West Palm Beach

    South Flagler Drive,901, 33401, West Palm Beach

    Küsimused