Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Palo Alto University

Palo Alto University

Palo Alto University

Sissejuhatus

Palo Alto University (PAU), eraõiguslik mittetulunduslik ülikool, mis asub Põhja-California Silicon Valley südames, on pühendunud pakiliste ja esilekerkivate probleemide lahendamisele psühholoogia ja nõustamise valdkonnas, et rahuldada õiglaselt tänapäeva mitmekesiste kogukondade vajadusi.

Kes me oleme

PAU pakub bakalaureuse- ja magistriõppe programme veebi-, hübriid- ja elamuvõimalustega. Kaasatud õppejõud, kes annavad oma valdkondadele olulise panuse ning arenevad hästi õpetajate ja mentoritena, valmistavad praktikuid, teadlasi ja juhte ette rangete haridusprogrammide, uuringute ja ulatuslike praktiliste kliiniliste praktikavõimaluste kaudu. Kui see kõik kokku panna, loob PAU enesekindlate, pädevate ja kaastundlike spetsialistide pärandi, kes on psühholoogia ja nõustamise esirinnas ning muudavad iga päev teiste elusid.

PAU pakub doktori-, magistri- ja bakalaureuseõppe programme ning praktilist kliinilist koolitust.

PAU ajalugu

PAU asutati 1975. aastal kui Pacific Graduate School of Psychology (PGSP), iseseisev professionaalne kool ja taasinkorporeeriti Palo Alto University 2009. aasta augustis. PAU doktoriprogrammid on alates 1986. aastast pidevalt akrediteeritud WASC poolt. PAU doktoriprogrammid on akrediteeritud American Psychological Associationi poolt. (APA) ja selle magistrikraadi nõustamisprogrammide alal, mille on läbinud nõustamis- ja haridusprogrammide akrediteerimise nõukogu (CACREP).

PAU ühenduses

PAU-l on palju koostööpartnerlusi kogukonna organisatsioonide ja institutsioonidega, sealhulgas Stanfordi meditsiinikooliga, veteranide osakonnaga ja teiste vaimse tervise organisatsioonidega.

PAU Gronowski keskuse õppekliinik pakub kohalikule kogukonnale madala hinnaga vaimse tervise teenuseid, pakkudes samal ajal väärtuslikku juhendatud koolitust PAU kraadiõppuritele. Lisaks sponsoreerib PAU mitmeid akadeemilisi uurimiskeskusi, mis on pühendatud laste vaimsele tervisele, LGBTQ klientide tõenduspõhisele hooldusele, mitmekesisuse ja kogukonnahoolduse tipptasemele ning Interneti-põhisele ülemaailmsele tervishoiule.

Visioon, missioon, strateegilised sambad

PAU tee kaasava tipptaseme poole: strateegiline plaan 2021–2026

Visioon

Maailm, kus arusaam inimeste käitumisest parandab heaolu ja aitab kaasa õiglaste ja kaasavate kogukondade loomisele.

Missioon

Psühholoogia- ja nõustamisalase hariduse, uurimistöö ja koolituse kaudu valmistab PAU oma õpilasi ette pakiliste ja esilekerkivate probleemide lahendamiseks, mis vastavad õiglaselt meie pidevalt muutuva inimseisundi vajadustele.

Väärtused

PAU väärtused on saanud kinnitust läbielatud kogemuste, rühmaarutelude, küsitluste ja fookusgruppide kaudu. Allpool kirjeldatud viis väärtust väljendavad PAU-d kui organisatsiooni, mis mõistab oma eripärast kultuuri, mis toetab maailma, kus arusaam inimeste käitumisest parandab heaolu ning aitab kaasa õiglaste ja kaasavate kogukondade loomisele.

183672_values2x.jpg

PAU-s kogevad õpilased järgmist:

 • Rikkaliku, teaduspõhise tausta ja suurepäraste õpetamismeetoditega teaduskond.
 • Kliiniline koolitus koos litsentsimisvõimalustega.
 • Kõrge praktikakohtade määr, sealhulgas:
  • 99% APA akrediteeritud sobivuse määr aastatel 2020–2021 doktoriõppe programmi jaoks
  • PGSP-Stanford PsyD konsortsiumi programmi 100% APA akrediteeritud praktika sobivus (aastatel 2013 ja 2014; vt APA andmeid)
  • 98% praktikumi paigutuse määr MA nõustamisprogrammis.
 • Õppemaksu stabiliseerimine, tagades, et üliõpilase programmi kestel ei suurene õppemaks.
 • WASC kõrgemate kolledžite ja ülikoolide komisjoni (WSCUC) piirkondlik akrediteering kõikide kraadide jaoks.
 • American Psychological Association (APA) akrediteering PhD ja PsyD programmidele

1975. aastal Vaikse ookeani ülikooli psühholoogiakoolina asutatud Palo Alto University (PAU) on mittetulunduslik, piirkondlikult akrediteeritud asutus, mis on pühendunud elu parandamisele psühholoogia, nõustamise, kliinilise koolituse ja praktikaga seotud hariduse ja teadustöö kaudu mitmekesises ühiskonnas.

Palo Alto University (PAU) pakub kvaliteetset, kohandatud ja konkurentsivõimelist haridust koos maailmakuulsate õppejõudude ja juhendajatega bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes.

Asukohad

 • Palo Alto

  Arastradero Road,1791, 94304, Palo Alto

  Küsimused