Keystone logo
Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Sissejuhatus

Universidad Panamericana sündis Costa Ricas 1988. aastal viienda eraülikoolina, mis oli nõuetekohaselt volitatud eraülikoolide juhtorgani CONESUP ees (17. detsembri 1988. aasta istung nr 125–88), mis on oluline alternatiiv Costa Ricasele areneda tõeliste professionaalidena.

Oma akadeemilises pakkumises oleme pakkunud õpetusi spetsialistidele, kes täna paistavad silma era- või avaliku sektori suurepäraste ametnikena karjääris bakalaureuse-, bakalaureuse- ja magistrikraadides nagu õigusteadus, arhitektuur, põetamine, haldus, raamatupidamine, personalijuht Inglise keel, eelkool, süsteemitehnika, tööstustehnika, tsiviilehitus, reklaamikujundus, reklaam, muu hulgas. Muu hulgas tsiviilehitus, reklaamikujundus, reklaam. Muu hulgas tsiviilehitus, reklaamikujundus, reklaam.

Täna jõuab meie ülikool ka maapiirkondadesse, viies õppetooli nendesse kohtadesse koos piirkondliku peakorteri avamisega, nii et kogu Costa Rica elanikel oleks juurdepääs meie akadeemilisele erialasele koolitusele ja see kasv on veel üks näide suutlikkus ja juhtimine, mis iseloomustab seda hariduskeskust ning on omakorda parim näide selle õpilaste toetusest ja prestiižist, on parim näide selle õpilaste toetusest ja prestiižist

Asukohad

  • Cuesta de Moras

    Cuesta de Moras, Costa Rica

    Küsimused